کربوکسی تراپی دور چشم - کلینیک ارکید

کربوکسی تراپی دور چشم در تهران

چنانچه از سیاهی زیر چشم خود رنج می‌برید و یا عوارض بعد از زایمان گریبان گیر شما شده است حتماً این مقاله را مطالعه نمایید؛  کربوکسی تراپی دور چشم روشی است که می تواند بسیاری از نگرانی های پوستی را رفع نماید.

تا پایان مطالعه 3 دقیقه ای این مقاله با ما همراه باشید.

عوارضی که از زایمان در اکثر خانم ها پیش می آورد ترک های پوستی است و یا خانم هایی که اضافه وزن دارند وزن خود را از دست می دهند با تغییرات پوستی مواجه میشوند ما به شما می گوییم اصلاً نگران نباشید می توانید با مطالعه دقیق این مقاله برای کاهش تغییرات پوستتان تصمیم گیری نمایید .

 

کربوکسی تراپی دور چشم در تهران

علاوه بر کاهش ترک های پوستی ، کربوکسی تراپی علل دیگری هم دارد که محبوبیت آن را دو چندان می کند و یکی از محبوبیت های دیگران نیز که بسیار کاربرد دارد گودی زیر چشم و سیاهی زیر چشم که در ظاهر بسیار تاثیر گذار است.

در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه عملکرد کربوکسی تراپی دور چشم بیشتر آشنا شوید

کربوکسی تراپی در کلینیک ارکید

کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت ، گودی زیر چشم استفاده می شود. افرادی این عمل زیبایی را انجام می دهند پوست شان دارای خاصیت ارتجاعی می شود و خطوط ریز چین و چروک را از بین می برد و همچنین با ترمیم کلاژن برای از بین بردن چربی اضافه در پوست کمک میکند.

کربوکسی تراپی  علاوه بر این افزایش جریان خون را هم نیز به همراه دارد که میتواند به گودی که زیر چشم به وجود آمده کمک کند برخی از پزشکان هم بر این عقیده هستند که برای درمان آرتریت حد و آلوپسی ناشی از گردش خون مفید است .

برای کاهش چربی و رفع سلولیت ، نسبت به روش هایی چون لیپوساکشن ارجح تر است؛ از کربوکسی تراپی میتوان در نواحی چون صورت ، پلک ها، گردن ؛ معده ، بازوها ، پاها استفاده کرد.

عملکرد کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی دور چشم تشکیل شده از مخزن دی اکسید کربن با لوله های پلاستیکی به منظور تنظیم کننده جریان به هم متصل هستند.

پزشک متخصص با دقت میزانی که گاز باید از مخزن خارج شود را تنظیم می کند که فیلتری برای جریان اتصالات قرار گرفته تا قبل از رسیدن به بدن نا خالصی ها را جمع کند.

 

عملکرد کربوکسی تراپی

 

سپس گاز از طریق یک سوزن بسیار کوچک از فیلتر عبور میکند پزشک متخصص گاز زیر پوست را از طریق سوزن تزریق می کند.

این روش که یک مزیت برای کربوکسی تراپی محسوب می شود کاملاً بدون درد است برخی از پزشکان قبل از تزریق کرم بی حس کننده در محلی که قرار است تزریق انجام دهند می زنند.

کربوکسی تراپی در حقیقت یک عمل سرپایی محسوب می شود و معمولاً حدود 15 تا 30 دقیقه طول می‌کشد.

آماده سازی کربوکسی تراپی

قبل از انجام عمل، آماده سازی خاصی لازم نیست ، چنانچه پزشک مربوطه به شما با توجه به شرایطتان دستور العمل های خاصی میدهدکه حتماً باید آنرا انجام دهید.

عوارض جانبی کربوکسی تراپی

این روش روشی است با حداقل خطرات و عوارض و تقریباً میتوان گفت عوارضی ندارد . ممکن است افراد در محل تزریق بخصوص در قسمت های بازوها و پاها دچار کبودی شوند و این کبودی  ها مقطعی است و بعد از یک هفته از بین می روند.

و افرادی هم که برای کاهش چربی های اضافه ، از این روش استفاده کرده اند نباید به مدت 24 ساعت در مکان های پر آبی همچون استخر بروند.

چه انتظاراتی از عمل کربوکسی تراپی باید داشته باشیم

هنگامیکه از کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و کاهش چربی استفاده می کنید ممکن است هنگام تزریق احساس فشار کنید این ناشی از انبساط گاز است.

مناطقی که تحت عمل جراحی قرار گرفتند پس از 24 ساعت احساس سوزش و گرما می کنند زیرا گردش خون در حال بهبود است. با این حال شما کارهای روزانه خود را انجام دهید چون دارد روال عادیش را طی می کندو جای نگرانی نیست.

 

چه انتظاراتی از عمل کربوکسی تراپی باید داشته باشیم

 

هنگامی که از کربوکسی تراپی برای درمان زخم استفاده می کنید تقریباً بدون درد است و دلیل آنهم اینست که زخم ها اعصاب ندارند فقط ممکن است شما دچار خارش شوید که حدوداً 5 دقیقه بعد مرتفع می گردد.

کربوکسی تراپی و نواحی که تحت تاثیر این عمل می تواند قرار گیرد

بخش های مختلف تحت تاثیر کربوکسی تراپی

سلولیت : سلولیت زمانی ایجاد می شود که چربی از طریق پوست بیرون زده باشد مطالعات متعددی نشان داده است که کربوکسی تراپی برای عمل رفع سلولیت ها بی خطر است

  • ترک های پوستی : ترک های پوستی که بر روی بدن مشاهده می کنید . کربوکسی تراپی ایجاد کلاژن میکند و پوست را ضخیم می کند و ظاهر آن منطقه را بهبود می بخشد.
  • گودی زیرچشم : گودی های زیر چشمی که تیره هم هستند  بر اثر  گردش خون ضعیف ایجاد می شوند . تزریق زیر پلک باعث می شود که کاهش پیدا کند تجمعات را که زیر چشم ایجاد شده بود را رفع می کند
  • آلوپسی : ریزش مو ناشی از گردش خون است که میتواند با کربوکسی تراپی رفع شود .
  • و شامل نواحی دیگر هم هست همچون کیست های چشمی  پوست های آویزان ، افتادگی های پوستی ،  محل های آکنه دار .

کلام آخر

با توجه به مواردی که کربوکسی تراپی در خود پوشش می دهد  و کاربردهای متنوعی که بر اثر یکسری تغییرات به و جود آمده است با جرات میتوان گفت مزایایی که کربوکسی تراپی دارد بسیار قابل رویت و چشمگیر است

مسائلی که ممکن است در روحیه بسیار تاثیر گذار باشد و اعتماد به نفس ما را زیر سوال ببرد و تحت شعاع خود قرار دهد با کمی صبر و حوصله توسط کربوکسی تراپی برطرف می شود و شاهد تغییرات مثبت در ظاهر و درون خود میشویم .

 

بخش های مختلف تحت تاثیر کربوکسی تراپی

جالب اینجاست که این عملی کاملا بدون درد و عوارض است پس اگر دارای تغییرات پوست شده اید و خود را درگیر ان کرده اید با مراجعه به یک کلینیک معتبر عمل کربوکسی تراپی را با خیال راحت انجام دهید تا خود را از شر تغییرات منفی راحت کنید و زندگی نو راشروع کنید .

همیشه تغییرات مثبت را روانه زندگیتان بکنید تا انرژی های مثبت به شما برگردند و نتیجه دلخواهتان را بگیرید بهترین ها همواره بدرقه راه تان 🙂

آرزوی ما سلامتی شماست

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی دور چشم در تهرانکربوکسی تراپی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *