کربوکسی تراپی در تهران

آیا کربوکسیتراپی را  انجام دهیم ؟

کربوکسی تراپی از آنجایی که امروزه بیشتر افراد به  فکر زیبایی پوست و جوان بودن پوست شان هستند پیرامون این موضوع که چه موادی برای پوست ما خوب است و یا چه کارهایی میتوانیم انجام دهیم تا پوستی شاداب و خوشرنگی داشته باشیم بحث های زیادی انجام می گیرد. از جمله این موارد کربوکسی تراپی می باشد که  یکی از سوال هایی که پیش می آید این است که آیا می توان به همه این روش ها اعتماد کرد و یا می‌توان این روش‌ها را در هر کلینیکی انجام داد؟

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به زیبایی و جوان بودن پوست تان اهمیت زیادی می دهید احتمالاً نام کربوکسی‌تراپی را شنیده اید. این روش یکی از روش های خوب برای رسیدن به نتیجه ایده آل شما است. ما در کلینیک ارکید از این روش برای کاهش سلولیت ،درمان تیرگی دور چشم ، چروک صورت، زخم های ناشی از سوختگی یا جراحی و … استفاده می کنیم.

 

کربوکسی تراپی در تهران

تاریخچه کربوکسی تراپی

این روش را اولین بار فرانسوی ها که رهبر بازار جوانسازی پوست هستند ابداع کردند. کربوکسی تراپی عمل تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست است. این گاز کاملاً بی خطر است و ضرری برای شما ندارد. دی اکسید کربن گازی است که در بدن به طور طبیعی وجود دارد زمانی که میزان وجود این گاز در پوست شما بیشتر از حد مجاز باشد بدن این مورد را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی می‌کند و در نتیجه افزایش خون در ناحیه مورد نظر اتفاق می افتد. افزایش جریان خون باعث افزایش رسیدن مواد مغذی به ناحیه مورد نظر می شود و از اینجاست که ترمیم سلولی شروع می شود

نواحی مختلف بدن برای کربوکسی تراپی

 از کربوکسی تراپی میتوان برای استفاده کرد، مانند: پلک ، صورت ، گردن ، باسن ، پشت دست ها و پاها .

تمامی این نقاط مناطقی هستند که کربوکسی تراپی نتیجه خوبی در آن ها می دهد، از این روش می‌ توان برای از بین بردن تیرگی دور چشم و همچنین زخم های ناشی از آکنه و جراحی و زخم های عروقی ، رفع شل شدگی و افتادگی پوست و برطرف کردن خطوط دور دهان و خط خنده نیز از آن استفاده کرد.

جهت ارتباط با مشاورین ما >>>

لیزر موهای زائد - رزرو وقت ملاقاتلیزر موهای زائد - مشاوره

و یا از طریق پیام رسان آنلاین داخل سایت پیغام خود را بگذارید تا ما با شما تماس بگیریم.

لیزر موهای زائد - کلینیک ارکید

اگر شما هم به یکی از موارد بالا دچار هستید می توانید با ما تماس بگیرید و با تعیین وقت قبلی از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید و همچنین از خدمات تخصصی کلینیک ارکید نهایت استفاده را داشته باشید.

 

نواحی مختلف بدن برای کربوکسی تراپی

خدمات دیگر کلینیک ارکید

 شما می توانید در کلینیک ارکید با خیال راحت به انجام کربوکسی تراپی اقدام نموده  و خیالتان از بابت نتیجه آن راحت باشد زیرا ما از پزشکان متخصص و با تجربه در این زمینه استفاده می کنیم و تمام تلاشمان را می کنیم که بهترین نتایج را برای مراجعه کنندگان عزیزمان به ارمغان بیاوریم.

ما در کلینیک ارکید از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و به روز ترین تکنیک ها  جهت کربوکسی تراپی استفاده می کنیم و آن ها را به مراجعه کنندگان خود نیز پیشنهاد می دهیم. تجربه نشان داده است که نتیجه کار ما بر روی مراجعه کنندگان ما بسیار مثبت بوده است و موفقیت ما در این زمینه را نمی توان کتمان کرد.

*****************

آدرس کلینیک ارکید

تهران میدان پونک

 روبروی مجتمع تجاری بوستان

ضلع جنوب غربی چهارراه – ساختمان ساعت

پلاک ۲ ، طبقه  ۲ کلینیک زیبایی ارکید