درمان پف زیر چشم با لیزر - کلینیک ارکید

درمان پف زیر چشم با لیزر

درمان پف زیر چشم با لیزر شاید تا به حال اصطلاح پف زیر چشم را شنیده و یا با آن نیز درگیر باشید، ما در این مقاله سعی کردیم روش های درمان آن را ذکر کنیم و یکی از بهترین روش های آن درمان پف زیر چشم با لیزر است در ادامه با ما باشید تا درمان یکی از رایج ترین مشکلاتی که براثر علل مختلفی ایجاد می شود آشنا شویم .

درمان پف زیر چشم با لیزر

لطفا جهت مطالعه 3 دقیقه ای این مقاله با ما همراه باشید.

درمان پف زیر چشم

اگر دچار پف زیر چشم هستید یکی از راه های مؤثر درمان پف زیر چشم با لیزر است . لیزر این توانایی را دارد که پف زیر چشم را درمان کند. عوارضی که ممکن است بعد از هر عملی پیش بیاید بسیار نادر و ناچیز است و زمان نتیجه گیری آن هم از این عمل بسیار کوتاه است.

درمان پف زیر چشم با لیزر در تهران

در اغلب موارد دیده شده که بیماران پس از درمان کارهای روزمره خود پرداختند و فقط توصیه های پزشک تان با توجه به شرح حالی که از شما دارد را گوش کنید و به فعالیت های خود ادامه دهید.

از لیزر می توان برای جراحی پلک فوقانی ، پلک تحتانی و پف زیر چشم استفاده نمود .
در صورتیکه به غیر از پف زیر چشم سایر جراحی هایی که گفتیم را هم می توانید همزمان با استفاده از لیزر انجام دهید، تا زمانی که چهره شما شادابی خودش  برگردد .
معمولاً افرادی که برای درمان پف زیر چشم با لیزر در قسمت چشم ها مراجعه می نمایند از ناحیه پف زیر چشم و افتادگی ، ورم آن شاکی هستند و برای رفع آن این عمل را انجام می دهند .

همانطور که می دانید درمان پف زیر چشم با لیزر در چهره بسیار اثر گذار است بخاطر همین که اغلب به دنبال روشی هستند که از این افتادگی و پف زیر چشم رهایی یابند .

جراحی پلک و اطراف چشم با لیزر با جوانسازی که با لیزر انجام میشود متفاوت است و تفاوت آن هم به نوع دستگاه لیزری است که از آن استفاده می شود.

گرچه هر دو برای درمان زیبایی هستند اما کارکردشان و نوع دستگاه استفاده در آن بسیار متفاوت است.

چه عواملی در پدیدار شدن پف زیر چشم موثر هستند؟

یکی از علت های اصلی که باعث پف زیر چشم می شود افزایش سن است همانطور که می دانید با افزایش سن کلاژن سازی کم می شود و ماهیچه های اطراف چشم ضعیف می شوند در روندی که تغییر در ساختار کلاژن سازی پیش می آید بافت زیرچشم شل می شود و با شل شدن  باعث افتادگی می شود و این منجر به تجمع چربی در زیر چشم میگردد.

چه عواملی در پدیدار شدن پف زیر چشم موثر هستند؟

در بسیاری از موارد هم پف زیر چشم علت آن ازدیاد مایعات زیر پلک است، که چشم ها را پف آلود و خسته نشان می دهد، البته که ژنتیک هم مؤثر است ، علاوه بر این مواردی که ذکر کردیم موارد دیگری هم هستند که باعث پف زیر چشم می شوند مانند:

فقر آهن ،  اختلال در هنگام خواب ، مصرف آب و مایعات کم ، تغییرات هورمونی ، حساسیت و آلرژی ها در این هستند عوامل دیگری که به سبک زندگی افراد مربوط میشود همانند:

عواملی که باعث پف زیر چشم میشوند:

 1. استفاده بیش از حد نمک
 2. سیگار کشیدن
 3. به اندازه کافی نخوابیدن که در بزرگسالان خواب کافی هفت تا نه ساعته
 4. ارتفاع بالشت هنگام خواب رعایت نشود
 5. استفاده بعضی از لوازم آرایش ها به اطراف چشم

روش های درمانی پف زیر چشم

 1. لیزر درمانی
 2. جراحی زیبایی پلک
 3. برداشتن چربی از طریق شکافی در پشت پلک

مزایای لیزر در درمان پف زیر چشم

 1. درمان پف زیر چشم با لیزر مزایایی دارد که می تواند تاثیر گذاری آن را بر روی پوست بسیار دریافت کنید
 2. دقت لیزر بسیار بالاست
 3. پوست را جوان تر و شاداب تر نشان می دهد
 4. این روش دائمی است
 5. روند بهبود آن بسیار سریع است
 6. برای نواحی کوچک و ظریفی چون چشم بسیار مناسب است
 7. لیزر در حین عمل می تواند قابلیت های متعددی را ایجاد کند و چندکار را همزمان انجام می دهد و این خصیصه در لیزر احتمال خونریزی را بسیار پایین می آورد .

فرآیند درمان پف زیر چشم با لیزر در کلینیک ارکید بسیار موارد قابل توجهی داشتیم که توانسته با حداکثر تاثیرات حداقل عوارض را داشته باشد . حتی می توانیم بگوییم عوارضی نداشته البته کبودی زیر چشم طبیعی است که از  بعد چند روز رفع می شود و میتوان گفت عمل لیزر برای پف زیر چشم کاملاً بی خطر است.

مزایای لیزر در درمان پف زیر چشم

فقط به این نکته توجه داشته باشید عمل لیزر را رد بهترین کلینیک ها انجام دهید چرا که بهترین ها شایسته شماست  و در جوابدهی این درمان حتماً باید از تجربه پزشک و رزومه کلینیک زیبایی اطلاعات کسب کنید.

پف زیر چشم چه عواقبی دارد؟

 1. تاری دید
 2. قرمزی های ریز درون چشم و یا اطراف چشم
 3. درد در ناحیه چشم
 4. خارش چشم
 5. احساس سوزش در چشم
 6. دو بینی
 7. احساس وجود یک شی در درون چشم

عوامل دیگری هم هست که وقتی پف زیر چشم زیاد باشد ممکن است پیش آید :

ورم در قسمت صورت وگردن ، سردردهای شدید ، مشکلات در تنفس ، احساس لرزش ، حالت تهوع

چرا از لیزر برای درمان پف زیر چشم استفاده کنیم ؟

در بین روش هایی که نام بردیم لیزر درمانی  بسیار اثر گذار است و نتیجه های شگفت انگیزی داشته در صورتیکه پزشک مربوطه با توجه به شرایط جسمانی تان تائید کند ، روشی مناسب است .

چرا از لیزر برای درمان پف زیر چشم استفاده کنیم ؟

البته تشخیص اینکه لیزر برای پف زیر چشم شما مؤثر است یا خیر تشخیص پزشکتان هست که ما در کلینیک ارکید با توجه به مشاوره اولیه همه جوانب را پزشکان متخصص مان در نظر گرفته و بهترین روش را برای شما  انتخاب میکنند .

بنابراین جوابدهی در لیزر برای درمان پف زیر چشم بسیار بالاست .

اطلاعات تماس

»» تهران، چهار راه پونک ، روبروی مجتمع تجاری بوستان ، ضلع جنوب غربی چهارراه – ساختمان ساعت ، پلاک ۲ ، طبقه ۲

آرزوی ما حفظ سلامت شماست

جوانسازی پوست

درمان پف چشمدرمان پف زیر چشم با لیزر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *