راه حلی ساده برای پاک کردن خالکوبی

پاک کردن تاتو در تهران هر تاتویی زیبایی های خاص خودش را دارد اما تمام زیبایی ها پس از مدتی برای ما عادی و یکنواخت می شوند و شاید تمایل داشته باشیم تا آنها را از بین ببریم، سوالی که در این مرحله برای افراد به وجود می آید این است که آیا راه حلی برای پاک کردن تاتو وجود دارد یا نه ؟

 نقش و نگار هایی که با تاتو کردن می توانیم روی پوست خود ایجاد کنیم آنقدر زیبا و فریبنده هستند که هر کسی را وسوسه می کنند تا یکی از آنها را روی پوست خود حک کند در صورتی که این زیبایی ها می توانند بسیار پر خطر باشند برای مثال ممکن است بیماری های زیادی را منتقل کنند یا باعث عفونت یا حساسیت های مختلف شوند، از سوی دیگر بیشتر افراد خیلی زود از این نقش و نگار ها خسته می شوند و به دنبال راهی برای پاک کردن آنها می گردند اما جالب است بدانید که آن قدر که تتو کردن آسان است پاک کردن آن آسان نیست.

 در گذشته برای پاک کردن تاتو ها از جراحی استفاده می کردند اما امروزه با استفاده از لیزر می توان تا حد بسیار کمی تاتو را پاک کرد.

اگر شما هم به دنبال پاک ‌کردن ‌تاتو هایتان هستید بدون شک کلینیک ارکید می‌تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد.

شما می توانید در این کلینیک تاتو هایی را که انجام داده اید اما از آنها خسته شده اید را به راحتی و با روش های روز دنیا پاک کنید

 نکاتی که باید قبل از پاک کردن تاتو به آنها توجه کرد

  1. رنگ هایی که تیره و پررنگ هستند مانند سیاه و قهوه ای معمولاً جواب مثبتی به لیزر می دهند و به راحتی پاک می شوند اما رنگ های دیگر مانند قرمز با مشکلاتی همراه است و دیرتر پاک میشود.
  2. برخی رنگ ها در هنگام پاک کردن ممکن است تغییر رنگ دهند
  3. افرادی که پوست تیره تری دارند مشکل شان بیشتر است زیرا لیزر روی پوست آنها کمتر از پوستهای روشن جواب می دهند.
  4. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که نمی‌توان هیچ تاتوی را در یک جلسه از بین برد، رنگ های متعددی در خالکوبی ها وجود دارد و رنگدانه ها نیز در عمق های متفاوتی از پوست وارد می‌شوند در نتیجه برای تخریب این رنگدانه ها به جلسات متعدد لیزر و لیزر های متعدد با طول موج های متفاوت نیاز است؛ اگر بیمار اصرار داشته باشد که تاتوی خود را تنها در یک جلسه پاک کند منجر به ایجاد جای زخم و لکه های پوستی می شود.
  5. به طور کلی می‌توان گفت که هرچقدر خالکوبی سطحی و قدیمی تر باشد راحت تر قابل پاک شدن است و هر چه رنگ به کار رفته حرفه ای تر باشد سخت تر می توان آن را از بین برد.

جهت ارتباط با مشاورین ما >>>

پاک کردن تاتو - کلینیک ارکید
رزرو وقت ملاقات برای پاک کردن تتو در کلینیک ارکید
پاک کردن تاتو - کلینیک ارکید
دریافت مشاوره برای پاک کردن تتو در کلینیک ارکید

لیزر تاتو در کلینیک ارکید

 ما در کلینیک ارکید به مراجعه کنندگان خود گوشزد می‌کنیم که پاک‌کردن‌ کامل تاتو ممکن نیست، با این که امروزه تکنولوژی های مربوط به لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی بیشتر شده است ولی همچنان پاک‌ کردن ‌تاتو ها کار بسیار مشکل و زمان‌بری است و در آخر هم نمی‌توان گفت که تاتوها کامل از بین خواهند رفت.

ما در کلینیک ارکید تمام تلاشمان را می کنیم که تاتو های شما را با بیشترین درصد موفقیت پاک کنیم فقط کافیست که از طریق راه های ارتباطی ما برای انجام مشاوره و تعیین وقت قبلی اقدام نمایید.

 

لیزر تاتو در کلینیک ارکید
پاک کردن تاتو بدن در کلینیک ارکید به صورت تضمینی

سایر خدمات کلینیک ارکید

همچنین سایر خدمات ما نیز به شرح ذیل می باشد شما میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

*****************

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت قبلی با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم.

اطلاعات تماس و آدرس کلینیک ارکید

آدرس : تهران – میدان پونک – خیابان اشرفی اصفهانی – خیابان رمضانی یکم – پلاک ۲۶ – طبقه ۵ – واحد ۹

شماره های تماس :

02144890792

02144625966

چت در واتساپ WhatsAPP