لیزر الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو آمریکایی

لیزر موهای زائد - کلینیک ارکید
لیزر موهای زائد توسط دستگاه الکساندارایت در کلینیک ارکید

لیزر دایود Olive کره ای

لیزر موهای زائد - کلینیک ارکید
استفاده از لیزر دایود در کلینیک غرب تهران

لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید تهران

برداشتن یا لیزر موهای زائد توسط دستگاهی انجام می شود که فرایند از بین بردن مو های ناخواسته یا زائد را با استفاده از قرار دادن موها در معرض پالس لیزر انجام می دهد و منجر به از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو می شود. این دستگاه ها برای اولین بار از اواسط دهه ۹۰ میلادی به صورت تجاری در دسترس عموم قرار گرفت.
حذف کامل موهای زائد به صورت گسترده در کلینیک ها و حتی در مواردی در خانه ها نیز انجام می شود.

لیزر موهای زائد - کلینیک ارکید
لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید غرب تهران

لیزر و حذف موهای زائد یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای از بین بردن موهای ناخواسته بر روی سطح بدن است و این در حالی است که تمامی انجمن ها و متخصصین اعلام کرده ‌اند که لیزر مو نمی تواند تمامی موهای ناخواسته بر روی سطح بدن را از بین ببرد.

ما در کلینیک ارکید تمامی خدمات لازم برای لیزر موهای زائد را به شما عزیزان ارائه می دهیم و به تمامی مراجعه کنندگان اعلام می کنیم که برای این امر باید صبر داشته باشند چرا که حذف موهای اضافه طی چند جلسه انجام می شود ، پس اگر شما می خواهید که به نتیجه مطلوب و دلخواه تان دست پیدا کنید باید ثابت قدم باشید و صبر و حوصله کافی را داشته باشید.

 لیزر موی زائد بهترین روش در مقایسه با سایر روش های حذف موهای زائد  اعلام شده است زیرا در این روش موها بسیار دیر تر از سایر روش ها رشد می کنند و همچنین تعداد آن ها نیز کاهش می یابد، همچنین استفاده از این روش بسیار سریع و موثر است.

نواحی مختلف لیزر موهای زائد بدن

 

تعداد جلسات لازم لیزر موی زائد برای هر شخص

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ما با کلینیک ارکید تماس بگیرید و برای خود وقت مشاوره و لیزر درمانی تعیین کنید تا با انجام جدید ترین متد های لیزر درمانی در کلینیک ارکید بتوانید به طور چشمگیری از شر موهای زائد و ناخواسته خود خلاص شوید. این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تیم با مهارت در زمینه انواع لیزرها از جمله لیزر موهای زائد بهترین خدمـات را در این زمیـــنه ارائه مینماید.

جهت ارتباط با مشاورین ما >>>

لیزر موهای زائد - رزرو وقت
رزرو وقت برای لیزر مو

لیزر موهای زائد - دریافت مشاوره
دریافت مشاوره برای لیزر مو

سایر خدمات کلینیک ارکید

از جمله ویژگی هایی که کلینیک ارکید را از سایر مراکز زیبایی و لیزر مو مـتمایز می سازد، ارائه خدمات لیزر با بکارگیری جدید ترین تکنولوژی ، برترین تجهیزات و فناوری های نوین با مناسبترین قیمت خواهد بود.

*****************

آدرس کلینیک ارکید

تهران – میدان پونک – خیابان اشرفی اصفهانی – خیابان رمضانی یکم – پلاک ۲۶ – طبقه ۵  – واحد ۹

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاور رایگان با  بهترین مرکز لیزر مو در تهران  با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

02144625966

02144890792

مشاوره سریع : 09197059403

منتظر صدای گرم و حضور زیبایتان هستیم