برداشتن خال های مادرزادی در تهران

خال ها انواع مختلفی دارند و در میان آنها انواعی هستند که شانس بیشتری برای سرطانی شدن دارند خال‌های مادرزادی با قطر بیشتر از ۲۰ سانتیمتر بیشتر احتمال دارد که بدخیم شوند و یا منجر به سرطان پوست شوند اما به طور کلی شانس تبدیل خال های غیر عادی به سرطان پوست بسیار زیاد است برداشتن خال های مادرزادی نیز امروزه به یکی از امور جدی در میان افرادی که به خال های مادر زادی دارند نیز شایع است.

ابتلا به این نوع خال ها می تواند زمینه ارثی داشته باشد.

برداشتن خال های مادرزادی - کلینیک ارکید
ارائه خدمات خال برداری در کلینیک ارکید

بهترین راه برای برداشتن خال های مادرزادی

 بهترین روش برای برداشتن خال ها علمی ترین روش است! جراحی و خارج کردن کل خال تا چربی زیر جلدی و دوباره دوختن پوست و بخیه زدن علمی ترین راه برای برداشتن خال ها است، اگر جراح ماهر باشد و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشد این کار هیچ صدمه ای به زیبایی نمی زند.

روش دیگری هم وجود دارد که تراشیدن ضایعه با تیغ جراحی است، البته قسمت تراشیده شده بهتر است برای آزمایش آسیب شناسی فرستاده شود، این روش احتمال بازگشت مجدد دارد که اگر با چنین مسئله روبرو شدید باید به متخصص پوست برای انجام درمان های تکمیلی مراجعه نمایید.

جدیدترین روشهای درمانی برای خال ها

امروزه از لیزرها نیز برای برداشتن خال های مادرزادی استفاده میشود؛

ما در کلینیک تخصصی ارکید با انجام لیزر درمانی برای برداشتن خال های مادرزادی می‌توانیم ادعا کنیم که از جدیدترین روشهای درمانی برای برداشتن خال استفاده می کنیم همچنین تمامی درمان ها و جراحی های ما زیر نظر متخصص ترین پزشکان انجام میگیرد.

 برای خال های مادرزادی که اغلب مودار نیز هستند بهترین راه، جراحی و برداشتن کامل آن ها است زیرا همانطور که قبلاً اشاره کردیم خطر سرطانی شدن در این خال ها بسیار بیشتر از سایر خال‌ها است.

هر چه اندازه خالها بزرگتر باشد خطر تبدیل آن به ملانوم نیز بیشتر است. (ملانوم خطرناک ترین سرطان پوستی است که می تواند بر روی برخی از انواع خال ها ایجاد شود) پس شما به هیچ عنوان نباید خال های مادرزادی را رها کنید، همچنین خال هایی وجود دارند که بعد از ۲۰ سالگی ظاهر می‌شوند شما باید مراقب این خالها نیز باشید.

آیا خال های مادرزادی خطرناک اند ؟

 فقط متخصصین پوست می توانند متوجه شوند که آیا خالی که بر روی پوست شما وجود دارد خطرناک است یا نه پس به همین دلیل تنها متخصص پوست مجرب است که می‌تواند مجوز درمان غیر جراحی خال ها را داشته باشد.

 

آیا خال های مادرزادی خطرناک اند ؟
برداشتن خال های مادرزادی با آزمایش و تضمین

 اگر یک متخصص پوست احتمال دهد که یک خال غیر معمول است برای اطمینان حاصل کردن قسمتی از آن را برمی دارد و برای آزمایش به آزمایشگاه آسیب شناسی می فرستد اگر پس از انجام آزمایشات کافی جواب آسیب شناسی سرطان خال باشد باید کل ضایعه همراه با قسمتی از پوست سالم اطراف آن به طور کامل برداشته شود البته دیدگاه غلطی که در میان برخی از افراد رایج است این است که نمونه برداری کردن از یک خال می تواند به سرطانی شدن آن منجر شود در صورتی که این مسئله کاملاً غیرعلمی است.

 ما در کلینیک ارکید تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین خدمات را با کیفیت بالا جهت برداشتن خال های مادرزادی به بیماران عزیزمان ارائه دهیم.

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ما برای تعیین وقت مشاوره و درمان خال های خود با ما تماس بگیرید.

سایر خدمات کلینیک ارکید به شرح ذیل می باشد که میتوانید با ما در ارتباط باشید

*****************

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت قبلی با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم.

اطلاعات تماس و آدرس کلینیک ارکید

آدرس : تهران – میدان پونک – خیابان اشرفی اصفهانی – خیابان رمضانی یکم – پلاک ۲۶ – طبقه ۵ – واحد ۹

شماره های تماس :

02144890792

02144625966

چت در واتساپ WhatsAPP