لیزر موهای زائد بدن - کلینیک ارکید

لیزر موهای زائد بدن در کلینیک فوق تخصصی ارکید


لیزر موهای زائد بدن در تهران

موهای زائد یا همان موهای ضخیمی که در قسمت های مختلف بدن وجود دارد، برای بسیاری از افراد به خصوص خانم ها ناخوشایند است و همه به دنبال راهی برای حذف دائمی این موها از بدن خود هستند، ما نیز به شما لیزر موهای زائد بدن را در کلینیک ارکید توصیه میکنیم.

امروزه روش های مختلفی برای از بین بردن مو های زائد وجود دارد که در اینجا به معرفی برخی از آنها میپردازیم:

روش های خانگی که باعث از بین بردن موقتی موهای زائد میشوند مانند: انواع ماسک های خانگی، اپیلاسیون، اصلاح کردن و تراشیدن و …

 البته روش هایی برای از بین بردن دائمی موهای زائد نیز وجود دارد مانند: لیزر و الکترولیز.

در این جا به معرفی یکی از روش های بالا میپردازیم:

حذف موهای زائد بدن به روش لیزر

سوالات مهم و زیادی در ذهن افرادی که قصد لیزردرمانی دارند در رابطه با لیزر وجود دارد که ما در اینجا سعی کردیم به برخی از این سوالات پاسخ دهیم.

امروزه لیزردرمانی به یکی از پرطرفدار ترین روش های موجود برای حذف موهای زائد تبدیل شده است که طبق تحقیقات تمامی موهای زائد توسط لیزر از بین نمیروند و حتی احتمال اینکه برخی از این موها پس از لیزر نیز رشد کنند وجود دارد.

آیا تمامی افراد مناسب لیزردرمانی هستند؟

خیر زیرا موهای زائد بدن اصولاً به دو روش هورمونی و غیرهورمونی به وجود میایند.

 اگر دلیل موهای زائد هورمونی باشد، لیزردرمانی نمیتواند روی چنین موهایی اثر کند.

اختلالات هورمونی یا مبتلا شدن به تخمدان پلی کیستیک سبب میشود در بانوان در قسمت هایی از بدن که به طور طبیعی مو وجود ندارد، موهای ضخیم رشد کند و برای از بین بردن چنین موهایی ابتدا باید اصل بیماری را از بین برد سپس فکری برای حذف موهای زائد کرد.

 افرادی که پرمویی غیرهورمونی دارند که به آنها هایپرتریکوز میگویند، مناسب برای لیزردرمانی هستند و در این افراد هرچه پوست سفید ترو موهای زائد تیره تر و ضخیم تر باشند شانس رفع دائمی آنها بیشتر است.

آیا رنگ پوست در لیزردرمانی تاثیر دارد؟

 بله، از آنجایی که افرادی که پوست تیره دارند بیشتر در معرض اسیب های پوستی و سوختگی حین لیزردرمانی هستند پس بیمارانی که حمام آفتاب گرفته اند یا به طور ذاتی پوستی بسیار تیره دارند، اصلاً مناسب لیزردرمانی نیستند یا میتوانند در این باره با پزشک متخصص خود مشورت کنند. لیزردرمانی در چنین افرادی توسط کلینیک های غیرمتخصص عاقبتی جز سوختگی های شدید پوستی ندارد که به احتمال زیاد دائمی هستند و روشی برای بهبود آنها وجود ندارد.

لیزر موهای زائد بدن - کلینیک ارکید
لیزر موهای زائد بدن در کلینیک ارکید ویژه بانوان

افرادی که برای لیزردرمانی مناسب نیستند

  • افرادی که مبتلا به بیماری مانند لوپوس هستند نور لیزر باعث تجدید بیماری آنها میشود
  • افراد مبتلا به بیماری پورفیری نیز به دلیل واکنشی که نسبت به نور لیزر دارند مناسب لیزردرمانی نیستند
  • افرادی که از داروهای مختلفی مانند مسکن ها و داروهای ضدالتهابی غیرکورتونی، بعضی داروهای دیابت، کینین، برخی تتراسایکلین ها و داروهای ضدبارداری و … استفاده میکنند مناسب لیزردرمانی نیستند و یا حداقل باید پزشک معالج خود را از مصرف چنین داروهایی مطلع کنند
  • گرچه هنوز دلیل علمی ای برای منع خانم های باردار از لیزردرمانی وجود ندارد اما تمامی خانم های باردار را از هرگونه تماس اشعه منع میکنند اما در زمان شیردهی هیچ خطری برای مادروجود ندارد

تفاوت قیمت در مراکز لیزردرمانی ناشی از چیست؟

اصلی ترین تفاوت قیمت در مراکز زیبایی مختلف به دلیل تفاوت در دستگاه لیزر به کار رفته در این مراکز است.

 همچنین تعداد جلسات لیزردرمانی و ناحیه لیزر شده نیز تاثیر گذار است.

معمولاً برای از بین بردن کامل موهای زائد به چند جلسه لیزردرمانی نیاز داریم؟

تعداد جلسات به عوامل مختلفی مثل وضعیت بیولوژیکی بدن فرد که آیا مشکل هورمونی دارد یا خیر، نظر پزشک متخصص و دستگاه لیزر به کار برده شده و… بستگی دارد.

اگر دستگاه لیزر به کار برده شده استاندارد باشد باید پس از جلسه اول حدود ۷۰ درصد و پس از جلسه دوم ۹۰درصد موهای زائدش از بین برود و بالای حدود ۹۵ درصد موهای زائد پس از گذشت جلسه سوم و چهارم از بین میرود و در موارد خاص که تعداد آنها محدود است به بیش از چهار جلسه نیاز دارند.

 همانطور که در بالا گفته شد اگر دلیل این موهای زائد هورمونی نباشد، موهای زائد تا سال ها رشد نمیکنند و حداکثر به یکی دو جلسه برای رفع موهایی که مجددا رشد کردند نیاز دارند.

 

راهکار های قبل از لیزر چیست؟

  1. افرادی که متقاضی لیزردرمانی هستند نباید تا حدود یک ماه قبل از جلسه اول موهای بدن خود را با روش هایی مانند اپیلاسیون و موم از ریشه بیرون آوردند.
  2. تا دو‌ ماه قبل از لیزر نباید اعمالی مثل حمام آفتاب گرفتن یا سولاریوم انجام دهند.
  3. توصیه میشود که روز قبل از لیزر قسمت مورد نظر را اصلاح کنند.
  4. همچنین آن قسمتی که قرار است لیزر شود باید عاری از هرگونه لوازم آرایشی حتی ضدآفتاب باشد.
  5. تا دو روز پس از لیزر میتوان با استفاده از کرم یا پماد های ضدالتهاب از سوزش و التهاب قسمت لیزر شده جلوگیری کرد.

توصیه متخصصین کلینیک ارکید

گول تبلیغات دروغین برخی کلینیک ها را نخوریم!

بعضی از کلینیک ها برای جذب مشتری بیشتر و درآمد زیاد تر با تبلیغات دروغین سعی در جلب توجه شما دارند.

 آنها با این شعار که میتوانند طی یک جلسه تمامی موهای زائد بدن را از بین ببرند توجه همگان را به خود جلب میکنند که این گفته ها شعاری بیش نیست زیرا بدن هر فرد در هر جلسه فقط قادر است مقدار مشخصی از اشعه را دریافت کند و اگر این مقدار بیشتر از حد مجاز خود شود سبب سوختگی و آسیب های جبران ناپذیر پوستی میشود.

حتی اگر شما قصد لیزر کل بدن را داشته باشید باید این عمل طی چندین جلسه انجام گیرد و در هر جلسه فقط قسمتی از بدن را میتوان لیزر کرد تا به پوست شما آسیبی نرسد.

لیزر موهای زائد بدن - کلینیک ارکید
لیزر موهای زائد بدن در کلینیک ارکید مخصوص بانوان

یکی از بهترین و با تجربه ترین کلینیک های تهران که در زمینه لیزر موهای زائد ، خدمات در حوزه پوست و مو و زیبایی و لاغری دارد به جرات میتوان گفت کلینیک زیبایی ارکید میباشد.

این کلینیک با استفاده از بهترین و جدید ترین دستگاه های لیزر سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارد و شما را از ابتدا تا انتهای جوانسازی همراهی و حمایت میکند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان ، با یکی از راههای ارتباطی ما در سایت ارکید تماس حاصل فرمایید.

منتظر حضور گرم و مشتاق دیدارتان هستیم

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =