لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب | کلینیک ارکید

کلینیک لیزر موهای زائد بدن در پونک | کلینیک ارکید


بهترین مرکز لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب

همانطور که می دانید امروزه لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای زائد بدن است. در سال های اخیر تقاضا براى انجام این روش افزايش چشمگیری داشته است.
اما لیزر موهای زائد نیز همچون هر تكنولوژى جدید ممكن است مورد سوء استفاده قرار گیرد. بسياری از افراد كه بدون مطالعه قبلى و صرفاً بر اساس تبليغات يا قيمت ارزان تر، اقدام به انجام لیزر موهای زائد كردند را ناامید و ناراحت كرده است. از این رو در اين محتوا قصد داریم تا با ارائه اطلاعات مهم در اين زمينه و معرفى بهترین مرکز لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب از تجربه تلخ از دست دادن پول و وقت و سلامتی جلوگیری کنیم.

جهت آشنایی با بهترین مرکز لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد

به طور کلی نور لیزر هر چیزی که تیره رنگ باشد را با استفاده از حرارت، می سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موهای تیره رنگ داخل فولیکول مو و همچنین خود فولیکول نیز آسیب می بیند و از بین می رود. هر یک از موهای بدن ما دارای یک چرخه رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن ها در فاز رشد می باشند.
از این رو اگر هنگام لیزر موهای زائد، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری نخواهد داشت. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول های فعال مو می سوزند و در آخر پس از گذشت مدتی تمامی‌ موها از بین می روند.

لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب | کلینیک ارکید
کلینیک ارکید بهترین مرکز لیزر موی زائد در غرب تهران

ليزر چگونه باعث رفع موهاى زائد مى شود؟

لیزر موهای زائد از نور های مرئی و نامرئی برای حذف موهای زائد و هدف قرار دادن رنگدانه های مو استفاده می کند. این رنگدانه ها که ملانین نام دارند، در پوست و مو موجود می باشند. ملانین در داخل ساقه مو و به مقدار زیاد در اطراف فولیکول های مو وجود دارد. ملانین قابلیت جذب نور لیزر به خود را دارد. جذب نور لیزر و انرژی آن باعث افزایش دمای ملانین می شود.
در واقع افزایش دما در ریشه مو، سبب از بین رفتن فولیکول می شود. پس از تخریب فولیکول بر اثر تابش لیزر، رشد مو متوقف شده و بعد از حدود 1 تا 2 هفته، موها می ریزد و دیگر مویی در آن محل رشد نمی کند.

عملکرد لیزر موهای زائد به این صورت است که نور لیزر، روی ملانین های موجود در مو متمرکز می شود و با ایجاد حرارت منجر به نابود شدن ریشه مو می گردد. افراد دارای پوست روشن و موی ضخیم و تیره بهترین کاندید لیزر موهای زائد می باشند. در این روش درمانی، طول موج نور مورد استفاده و همچنین طول مدت پالس ها بسته به نوع و رنگ پوست و مو تعیین می شود. هدف اصلی و نهایی از این کار آسیب رساندن به فولیکول مو و از بین بردن آن بدون اثر گذاری بر بافت های اطراف و ایجاد هر گونه التهاب و عوارض جانبی است.

مزایای لیزر موهای زائد

  1. این روش کاملاً بدون عارضه است.
  2. لیزر موی زائد روشی بدون وجود هیچگونه درد می باشد و همچنین به صورت کاملاً دائمی می باشد.
  3. با استفاده از لیزر می توان به سرعت به نتیجه دلخواه رسید.
  4. لیزر موهای زائد در برابر سایر روش ها می تواند بدون ناراحتی و درد باشد.
  5. پوست در این روش درگیر نخواهد شد.

تعداد جلسات لیزر

معمولاً تعداد جلسات لیزر بین 6 تا 8 جلسه می باشد. اما در بعضی موارد و نواحی خاص ممکن است تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد. برای مثال ناحیه بیکینی با توجه به رطوبت مداومی که دارد معمولاً دیرتر از سایر نقاط بدن به لیزر پاسخ می دهد.
چرا که فولیکول موها در هر جلسه کاملاً تحت اشعه لیزر قرار می گیرند و نباید ریشه مو از پوست خارج شود. به همین علت در حین دوران درمان برای اصلاح ناحیه ای که لیزر شده است، تنها می توان از ژیلت استفاده نمود.

لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب | کلینیک ارکید
لیزر موهای زائد با قیمت مناسب در کلینیک ارکید

چه عواملی بر قیمت لیزر کل بدن موثر است؟ ( لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب )

در گذشته هزینه لیزر کل بدن را با توجه به تعداد شات های دستگاه برای مراجعه کننده محاسبه می کردند. امروزه هزینه لیزر موهای زائد با در نظر گرفتن ناحیه تحت درمان و جنسیت فرد تعیین می شود.
برای مثال قیمت لیزر کل بدن آقایان با قیمت لیزر کل بدن بانوان متفاوت است.
به طور کلی عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن عبارتند از:

  1. دستگاه لیزر
  2. مهارت و تجربه کادر درمانی
  3. ناحیه تحت درمان
  4. جنسیت

دو مورد نخست سبب تعیین قیمت پایه ای برای لیزر هر قسمت از بدن می گردد.

سخن پایانی

لیزر موهای زائد می تواند رشد مو های زائد در بدن را به اندازه قابل توجهی کاهش دهد. اما معمولاً افراد به مروز زمان دوباره شاهد رشد موهای زائد خود هستند. لازم به ذکر است موهایی که پس از لیزر رشد می کنند، بسیار کم تر، ظریف تر و نازک تر از حالت اولیه خود خواهند بود.

توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد روی انواع رنگ های پوست و مو نتایج متفاوتی دارد. از این رو بهتر است پیش از انجام لیزر با یک پزشک متخصص مشورت کنید و انتظارات خود را از انجام لیزر به طور کامل شرح دهید. او می تواند روند درمان را کاملاً برای شما توضیح دهد.

کلینیک ارکید بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن با قیمت مناسب در غرب تهران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز جهان و همچنین با بکارگیری بهترین متخصصان خدمات لیزر موی زائد را ارائه می دهد.
شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه لیزر موهای زائد با مشاوران خبره این مجموعه در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =