بهترین برند بوتاکس

بهترین دکتر بوتاکس

بهترین برند بوتاکس

شرکت های مختلفی بوتاکس را تولید کرده و به نام برندهای مختلف وارد بازار کرده اند و انتخاب بهترین برند بوتاکس کار آسانی است اگر با برندهای بوتاکس آشنایی داشته باشید.

هدف از مقاله فعلی آشنا کردن شما با انواع برند بوتاکس و بهترین برندهای بوتاکس است.

چگونه بهترین برند بوتاکس را انتخاب کنیم؟

همان طور که گفتیم شرکت های گوناگونی به عرضه بوتاکس مشغول هستند. از جمله شرکت های تولید کننده بوتاکس شرکت ” آلرگان ” آمریکایی بوده که بهترین برند بوتاکس ( بوتولینیوم ) را وارد ایران کرده است که البته در ایران بسیار کمیاب است.

همچنین برندهای دیگری چون دیسپورت، نرونوکس و غیره وجود دارد که البته هر کدام در نوع خود جزء بهترین برندهای بوتاکس هستند زیرا قدرت هر واحد بوتاکس یک برند از برند دیگری قوی تر یا ضعیف تر و نباید گفت چون برای تزریق یک برند نیاز به واحدهای بیشتری هست حتما آن برند برند بی کیفیتی است.

چگونه بهترین برند بوتاکس را انتخاب کنیم؟

در کنار بوتاکس های با برندهای خوب بوتاکس های چینی هم در بازار موجود است که البته به دلیل کیفیت پایینی که دارند با نام سایر کشورها فروخته خواهند شد.

( زیرا اگر فردی دنبال برند باکیفیت باشد و  بداند که برند بوتاکس مد نظر وی ساخت چین است از خرید کردن منصرف خواهد شد. هر چند که همه بوتاکس های ساخت چین بی کیفیت نیستند. )

از عوارض بوتاکس های بی کیفیت تأثیرگذاری پایین و پیری زودرس است. پس حواستان را جمع کنید که بهترین برند بوتاکس را خریداری کنید. بر اساس تجارب، برندهای برتر ویژگی های زیر را دارند.

 • اثر طولانی مدت ( ماندگاری بالا )
 • دارای نشان تأییدیه از وزارت بهداشت
 • بسته بندی و تجلد مناسب
 • قیمت بالا

که البته بنا به تشخیص پزشک برند مناسب بوتاکس برای فرد تزریق خواهد شد.

معرفی تعدادی از برندهای خوب بوتاکس

 • برند دیسپورت

دیسپورت یک برند برند بوتاکس ساخته شده انگلستان است که معمولا بیشتر برای برطرف کردن چروک های ظریف صورت کاربرد دارد.

عملکرد دیسپورت در پوست افراد ثابت کردن عضله است. دیسپورت در واقع یک نورتوسینی است که از ملکول های پروتئینی گرفته شده و با مختل کردن پیام های مغز خطوط قسمت تزریق شده را کمتر خواهد کرد.

 • زئومین

برند زئومین نیز مناسب برطرف سازی چروک صورت است. این برند مانع از رسیدن پیام های عصبی به عضلات شده و همین امر باعث ثابت ماندن پوست فرد است. زئومین نیازی به نگهداری شدن در دمای کم ندارد به همین علت به راحتی قابل عرضه است.

بیشتر پزشکان در تزریق از برند زئومین استفاده خواهند کرد. زئومین بدون ماده افزودنی است و فقط از سم بوتولینیوم گرفته شده است و علت کمتر تولید شدن پادتن بدن به نوع سم برند مربوط است.

اثرات زئومین بعد از گذشت یک هفته قابل رویت است و ۳ تا ۶ ماه برای فرد ماندگاری دارد.

بهتر است برند زئومین در زمان تزریق پخش نشود زیرا در صورت پخش شدن فرد دچار تنگ نفس خواهد شد. همچنین هزینه تزریق زئومین مناسب است.

 • نورونوکس

نورونوکس یک برند کره ای است که عملکردی مانند سایر برندها دارد. اثرات برند نورونوکس چند روز بعد قاب تزریقل مشاهده است و ماندگاری بوتاکس به وضع و چگونگی درمان بیمار توسط پزشک مربوط است.

 

معرفی تعدادی از برندهای خوب بوتاکس

 

از عوارض تزریق نورنوکس کبودی، ضعف عضله محل تزریق، سردرد، سرماخوردگی و تهوع است. برای مصون ماندن از عوارض باید به یک متخصص مراجعه کنید.

 • کنیتوکس

کنیتوکس یک برند بوتاکس چینی است که به نام های دیگری چون دراماتوکس، ریفاین و لینوریز مشهور است همچنین لازم است که کنیتوکس را در دمای منفی ۴ درجه نگهداری کنید.

 • درماتوکس

درماتوکس هم از برندهای جوان کننده پوست بوده که پرکاربرد است.

 • مسپورت

مسپورت یک برند ایرانی بوتاکس بوده که مناسب برای برطرف کردن خط اخم است.

برند دیسپورت، بهترین برند بوتاکس

در کشور ما برای تزریق بوتاکس از برندهای گوناگونی استفاده شده که پس از بررسی، برند دیسپورت به عنوان بهترین برند بوتاکس شناخته شده است.

در کشورهای مختلف نیز برای تزریق بوتاکس برندهای مختلفی مورد استفاده است که باز هم برند دیسپورت به عنوان برترین برند معرفی شده است.

در نتیجه دیسپورت برترین و بالاترین مارک بوتاکس در دنیا است زیرا از میان مارک های مختلف مارک دیسپورت از بالاترین کیفیت برخوردار است.

در حقیقت مارک دیسپورت برای بیماری چون دیستونی تولید شده بود که به علت داشتن کارآیی در حال حاضر برای رفع خطوط صورت و بدن، برطرف کردن تعریق و درمان میگرن استفاده می شود.

پس برای برطرف کردن خط لبخند، شل بودن پوست، چروک گردن، چروک پیشانی و لیفت ابرو و پلک بهتر است که از دیسپورت استفاده شود که بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

برند دیسپورت نیز از نوعی سم ( بوتولینیوم ) گرفته شده که البته تولید شده کشور انگلیس است و توانسته مورد تأیید وزارت بهداشت ایران قرار بگیرد.

همچنین برای تزریق بوتاکس دیسپورت حتما به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید تا نتیجه خوبی را از تزریق بگیرید.

در مورد هزینه بوتاکس برند دیسپورت باید گفت که میزان هزینه بستگی به واحدهای تزریقی و محل تزریق دارد پس برای آگاه شدن از مبلغ هزینه بعد از بررسی قرار گرفتن در مرکز زیبایی متوجه قیمت تزریق خواهید شد.

 

برند دیسپورت، بهترین برند بوتاکس

همچنین بعد از برند دیسپورت، برند نورونوکس جزء بهترین برندها است. نورونوکس از بوتاکس های تولید شده کشور کره است که اخیرا مجوزهای لازم را کسب کرده است و نتایج خوبی را همچون برند دیسپورت دارد.

قیمت مناسب و برترین مارک های بوتاکس را از کلینیک ارکید بخواهید. در کلینیک ارکید بهترین نوع بوتاکس مورد استفاده بوده که دارای ماندگاری بالا است.

عوارض تزریق بوتکس برند دیسپورت

در قسمت قبل برند دیسپورت به عنوان بهترین برند در بوتاکس معرفی شد اما لازم است شما را با برخی از عوارض برند دیسپورت آشنا کنیم.

از مهمترین عوارض دیسپورت ( در صورت انتشار یافتن محلول ) درگیر کردن عضلات چشم است. برای دچار نشدن به عوارض چشمی توصیه ما به شما خودداری کردن از خوابیدن و دراز کشیدن در زمان تزریق است زیرا ممکن است دچار عوارضی چون افتادگی پلک و چندبینی شوید.

برای دچار نشدن به عوارض گفته شده باید پزشک میزان تزریق و روش تزریق را بداند و همچنینی فرد بیمار نیز مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس را به جا بیاورد.

ویژگی های بهترین مارک بوتاکس برای تزریق ( دیسپورت )

 • ساخته شده کشور آمریکا است.
 • برگرفته از سم باکتری بوتولینیوم نوع A است.
 • باید در دمای ۲- ۸ درجه نگهداری شود.
 • برای ساخت دیسپورت از لاکتوز استفاده شده است. ( پس افرادی که به شیر حساسیت دارند مجاز به تزریق برند دیسپورت نیستند. )
 • نسبت تزریق برند دیسپورت با برندهای دیگر ۵/۲ تا ۳ برابر است.
 • ساخته شده شرکت آلررگان آمریکایی است.

سخنی با شما

امروز در بازار برندهای مختلفی از بوتاکس موجود بوده که اولویت اول انتخاب برند اصل است. حتما برند مورد نظر خود را اصل انتخاب کنید زیرا برند تقلبی بی کیفیت است حتی اگر نام برند اصل را داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *