بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک | کلینیک ارکید

لیزر موهای زائد کرکی و نازک در بهترین کلینیک پوست


معرفی بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک

از لیزر موهای زائد می توان برای رهایی از موهای بدن در تمامی قسمت ها استفاده کرد. بیشترین نقاط برای لیزر شامل زیربقل، دست ها، پاها و نواحی بیکینی می باشد. اشعه لیزر به طور مستقیم به فولیکول مو برخورد و آن را از بین می برد.
با استفاده از لیزر، موهای ضخیم و مشکی بدن سریع تر از بین می رود. در این شرایط موهای خیلی نازک که رنگ روشنی نیز دارند ممکن است با لیزر جواب ندهد. اگر شما نیز از آن دسته بانوانی هستید که هیچ روش لیزری برای موهای نازک و کرکی بدنتان جواب نمی دهد، این مقاله مخصوص شماست.
بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک باید از آخرین تکنولوژی پزشکی بهره مند باشد. زیرا برخی از لیزر ها به طور موثر موی نازک را هدف قرار می دهد و آن را به راحتی از بین می برد.
این لیزر های پیشرفته و جدید با استفاده از مهندسی کیو سوئیچ موهای نازک را از بین می برد.

از شما دعوت می کنیم جهت آشنایی با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد نازک و کرکی چند دقیقه ای تا پایان مطلب پیش رو همراه ما باشید.

آیا می توان با لیزر موهای نازک و کرکی را از بین برد؟

استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد سال ها است که مورد استقبال بانوان قرار گرفته. دستگاه های لیزر در گذشته تنها می توانست موهای زائد ضخیم و سیاه بدن را از بین ببرد.
اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی شاهد پیدایش دستگاه های جدید و منحصر به فردی هستیم. که از روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد نازک استفاده می کنند.

برای اینکه موهای زائد نازک و کرکی بدن خود را از بین ببرید باید به بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک مراجعه کنید. در این کلینیک ها از جدیدترین تکنولوژی برای رفع موهای زائد استفاده می شود.

موهای روشن و کرکی ملانین کمتری برای جذب پرتو های لیزر دارند. به همین دلیل استفاده از دستگاه لیزر مناسب در رفع موهای زائد نازک بسیار موثر خواهد بود.
نسل جدیدی از دستگاه های لیزر وجود دارد که می تواند موهای نازک را از بین ببرد. این روش جدید تنها در بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک انجام می شود.
با لیزر موهای زائد کرکی سرعت و چرخه رشد آنها کمتر می شود. و در نهایت تراکم رویش موی زائد در محل لیزر شده کاهش چشم گیری خواهد داشت.

بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک | کلینیک ارکید
از بین بردن موهای زائد نازک با جدیدترین تکنولوژی لیزر

بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد نازک و کرکی

دستگاه های لیزر متنوعی در جهان وجود دارد که برای رفع موهای زائد استفاده می شود. برای دریافت نتایج عالی از لیزر باید دستگاه مناسب با رنگ پوست و ضخامت موهای زائد انتخاب شود. همچنین استفاده از یک دستگاه خوب با جدیدترین تکنولوژی می تواند پوستی صاف و یکدست برای شما ایجاد کند.

بهترین دستگاه برای رفع موهای زائد در کلینیک های پوست خوب و معتبر وجود دارد. بنابراین با مراجعه به بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک از دستگاه های به روز و مدرن برای رفع موهای زائد شما استفاده می شود.

در ادامه مطلب دو تا از بهترین دستگاه ها برای رفع موهای زائد نازک را معرفی خواهیم کرد:

دستگاه لیزر دایود

این دستگاه برای افرادی که پوست تیره دارند مناسب است. دستگاه لیزر دایود علاوه بر موهای ضخیم می تواند موهای نازک و کرکی را نیز از بین ببرد. سرعت بالای پرتو نوری در این دستگاه می تواند سطح زیادی از پوست را تحت تاثیر قرار دهد و موهای آن قسمت را از بین ببرد.
این دستگاه به دلیل بهره مندی از سیستم خنک کننده، هیچ دردی ایجاد نمی کند.
فناوری موجود در لیزر دایود موجب می شود، پس از اتمام جلسات موهای زائد به طور دائمی از بین برود. گاهی برای تثبیت نتایج حاصل از درمان نیاز به تمدید 6 یا 12 ماهه خواهید داشت.

دستگاه الکساندرایت

این دستگاه به عنوان بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای ضخیم و نازک یاد می شود. دستگاه لیزر الکساندرایت به صورت غیرتماسی حذف موهای زائد را انجام می دهد. و از سری مخصوص برای هر فرد استفاده می شود. پرتو ساطع شده از این دستگاه طول موج 755 نانومتر دارد. این دستگاه مانند دستگاه لیزر دایود از سیستم خنک کننده بهره مند می باشد.
معمولا تعداد جلسات درمان برای رفع موهای زائد با لیزر الکساندرایت کمتر می باشد و رفع موهای زائد زودتر حاصل می شود.

برای رفع موهای زائد نازک لیزر دایود بهتر است یا الکساندرایت

بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک از دستگاه الکساندرایت برای از بین بردن موهای زائد نازک و کرکی استفاده می کند. زیرا این دستگاه تاثیر بهتری در موهای نازک و ظریف دارد و باعث از بین رفتن هر چه سریع تر آنها خواهد شد.
لازم به ذکر است مهارت اپراتور در رفع موهای زائد نازک و کرکی بسیار حائز اهمیت است.
اگر موها با پارامتر های اصولی و تنظیم صحیح دستگاه الکساندرایت لیزر نشود موهای زائد نازک را به خوبی از بین نخواهد برد.
در نتیجه اپراتور باید از مهارت و تجربه کافی در از بین بردن موهای زائد و استفاده از دستگاه بهره مند باشد.

دستگاه مناسب برای رفع موهای نازک و کرکی | کلینیک ارکید
دستگاه الکساندرایت مناسب ترین دستگاه برای رفع موی زائد نازک

یک پیشنهاد ویژه به سروران ارجمند

به دلیل افزایش تقاضای افراد برای استفاده از لیزر در از بین بردن موهای زائد نازک و کرکی، این دستگاه ها با تکنولوژی جدید تر وارد طراحی شد.

کلینیک ارکید یکی از بهترین کلینیک لیزر برای موهای نازک می باشد. این مجموعه زیبایی از دو دستگاه لیزر الکساندرایت و دایود برای رفع موهای زائد مراجعین گرامی استفاده می کند.
قبل از انجام هر جلسه لیزر، پوست مراجعین حتما توسط پزشک از نظر تغییر رنگ و تغییر حجم موهای زائد بررسی خواهد. به این ترتیب برای رفع موهای زائد بدن از مناسب ترین دستگاه با توجه به رنگ پوست و ضخامت موهای زائد توسط پزشک انتخاب خواهد شد.

کلینیک تخصصی پوست ارکید با بهره مندی از پرسنل صبور و اپراتور های باتجربه در کنار استفاده از دستگاه های لیزر با جدیدترین تکنولوژی، رفع موهای زائد مراجعین را در محیط بهداشتی انجام خواهند داد.
در این مقاله به سوال آیا لیزر موهای کرکی را ضخیم میکند؟ که بسیاری از بانوان با آن مواجه هستند نیز به طور مفصل پاسخ دادیم.

اطلاعات تماس و آدرس کلینیک ارکید

آدرس : تهران – میدان پونک – خیابان اشرفی اصفهانی – خیابان رمضانی یکم – پلاک ۲۶ – طبقه ۵ – واحد ۹

شماره های تماس :

02144890792

02144625966

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =