بهترین روش از بین بردن موهای زائد - کلینیک ارکید

بهترین روش از بین بردن موهای زائد در تهران

چنانچه موهای زائد تان شما را خسته کرده اند و به دنبال  بهترین روش برای  از بین بردن موهای زائد خود هستید حتماً این مقاله را مطالعه نمایید این مقاله به شما کمک می کند که روش های سنتی را به بهترین شکل انجام دهید و بهترین روش حذف موهای زائد را انتخاب کنید چراکه موهای زائد در روشهای سنتی و خانگی مقطعی اند و زمان بر هستند.

از همین رو شما را به روشهای نوین در جهت از بین بردن موهای زائد پیشنهاد می کنیم چرا که هم از لحاظ اعتبار و استاندارد تایید شده اند و هم عملکرد خوبی در طی سالیان اخیر داشته اند .

بهترین روش از بین بردن موهای زائد در تهران

در این مقاله سعی شده گذری به روشهای سنتی و خانگی داشته باشیم و همچنین روشهای نوین و امروزی تا بتوانید بهترین روش از بین بردن موهای زائد را انتخاب کنید ما هم در کلینیک ارکید با روشهای نوین در خدمت شما عزیزان هستیم.

روشهای سنتی و خانگی از بین بردن موهای زائد

اولاً مشخص کنید که کدامین از قسمت های موهای ناخواسته بدنتان را بردارید چون مو در تمامی بدن رشد میکند.

ثانیاً دوش بگیرید، چراکه برای از بین بردن مو و ریزش مو بروی هر قسمت از بدن منافذ باید باز باشد این امر می تواند به کاهش سوزش پوست شما کمک کند .خیساندن موها با آب گرم باعث نرم شدن موها و درنتیجه راحت تر موها از بین می روند.

از بین بردن کثیفی ، چربی و سلولهای مرده پوست، روند برداشت مو را افزایش می دهد و به جلوگیری از سوزی ، قرمزی و موهای زائد کمک می کند.

روش هایی که به صورت عموم استفاده می شوند عبارتند از :

تراشیدن با تیغ

ساده ترین و ارزانترین راه برای خلاص شدن موهای زائدن بدن البته این روش بر روی پاها ، بازوها ، پشت  و قفسه سینه موثر است.

هرگز پوستتان را در حالت خشک اصلاح نکنید مرطوب نگه داشتن پوست باعث کاهش سوزش می شود. حتما  از تیغ تمیز استفاده کنید . البته این روش یک روش کوتاه مدت است و بعد از چند روز موهای زائد مجدد رشد می کنند.

 

تراشیدن با تیغ

اپیلاسیون

یک روشی ارزان و موثر است زیرا باعث می شود موها از ریشه خارج شوند به مدت طولانی تر از تیغ رشد مو دارید.

قبل از استفاده از اپیلاسیون موهای زائد اجازه ندهید موها خیلی بلند وضخیم شوند .

برای استفاده از موم های خانگی مو را در ناحیه ای می خواهید رشد مو را متوقف کنید به جهت رشد موها بمالید و نوار یا پارچه را در قسمت بالا قراردهید و سپس با سرعت در جهت مخالف رشد موها نوار را بکشید. فقط دقت داشته باشید موم بیش از حد گرم نشود که ممکن است پوست شما را بسوزاند.

البته اپیلاسیون عوارضی هم دارد آن هم اینست که می تواند منجر به قرمزی و تحریک پوست شود و در برخی موارد هم باعث عفونت می شود. همچنین باعث آکنه یا ترکیدگی پوست هم می شود.

کرم های مو بر

حاوی مواد شیمیایی هستند که ملایم و نرم است این کرم ها موهای زائد را در سطح پوست از بین می برند.

قبل از استفاده از کرم، پوست را تمیز و مرطوب کنید دقیقاً مانند اصلاح موها نرم تر می‌شوند راحت تر برداشته می‌شوند.

این کرم ها ممکن است در برخی افراد که به مواد شیمیایی حساس هستند واکنش منفی نشان دهد که به همین منظور قبل از استفاده حتماً در جایی از بدنتان امتحان کنید که اگر حساسیت نداشته استفاده کنید.

و نکته دیگری هم که وجود دارد اینست که حتماً دستور العمل کرم را با دقت بخوانید و طبق همان مدت زمانی که بروی آن نوشته از کرم استفاده کنید برای موهای سر سخت سعی نکنید مدت زمان را بیشتر کنید چرا که باعث حساسیت های پوستی می‌شود در حالیکه موی شما را اهم نیز از بین نمی برد.

لیزر خانگی

بسیاری از محصولات لیزر خانگی پالسهای پوستی دارند که به خلاص شدن از شر موهای زائدتان کمک می کند و برای درمان کل بدن شما موثر است. که استفاده از خود یک سرمایه گذاری بزرگ است.

به دنبال روشی باشید که FDA آن را تائید کرده باشد روش‌های تائید شده معمولاً گرانتر هستند و  اغلب این روشها به منظور از بین بردن موهای زائد بدن استفاده می شود و پس از 3 ماه استفاده منجر به 70 درصد کاهش مو می شوید.

هنگام استفاده از این روش ها قسمت های بزرگ بدن مانند پاها ممکن است مجبور شوید هزینه بیشتری را بپردازید .

موچین

اگر فقط چند موی زائد بر روی سینه یا شانه خود دارید برای از بین بردن آنها از موچین نیز می توانید استفاده کنید .
موچین موثر ترین روش برای از بین بردن نواحی کوچک مو است.

از بین بردن موهای زائد  به صورت حرفه ای و امروزی

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در حقیقت یک عمل زیبایی است که نور را در فولیکول های مو متمر کز می کند . وقتی نور جذب می شود فولیوکل را از بین می برد. این روش برای بیشتر نواحی مؤثر است بخصوص صورت ، پاها و بازوها.

 

از بین بردن موهای زائد  به صورت حرفه ای و امروزی

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی و مطمئن است. که قبل از انجام این عمل حتماً از اعتبار کلینیک اطلاعات کسب کنید تا نتیجه نهایی برایتان حاصل شود.

موهایی که می‌خواهید لیزر انجام دهید یکماه تا دو ماه قبل از انجام عمل اپیلاسیون نکنید. لیزر موهای زائد فولیکول های مو را هدف قرار می دهند و از ریشه آنها را از بین می‌برد

عمل لیزر موهای زائد تا 9ماه طول می‌کشد و این روش میتواند گران باشد با این حال از بین بردن موهای زائد به روش لیزر یک روش دائمی است . این روش می‌تواند در دراز مدت به سایر روش‌های از بین بردن موهای زائد یک سرمایه گذاری طوالانی مدت باشد.

الکترولیزر

موهای زائد با مواد شیمیایی یا گرما از بین می روند. الکترولیز در اکثر نواحی بدن قابل استفاده است. تعداد درمان در افراد متفاوت است ولی میانگین طول درمان یک دوره است.

کلام آخر

با توجه به روشهایی که در بالا ذکر شد می توان نتیجه گرفت که بهترین روش حال حاضر در بخش روش های نوین و امروزی نهادینه شده است چراکه کارهای اصولی در دل این روش ها قرار گرفته . مثلاً لیزر برای حذف موهای زائد یک روش دائمی و کاربردی است و هیچ محدودیتی را برای این روش وجود ندارد.

 

از بین بردن موهای زائد  به صورت حرفه ای و امروزی

در حالیکه روشهای سنتی گرچه موهای زائد را ازبین می بردند اما مقطعی بوده اند و در یک نگاه می توان گفت روش هایی همچون لیزر هم صرفه اقتصادی دارد و صرفه زمانی .

و با انتخاب درست کلینیک مربوطه بهترین نتیجه های حاصل خواهد شد آنهم از بین بردن موهای زائد به صورت دائم وهمیشگی.

نتیجه گیری

با توجه به نتایجی که از تحقیق به وجود آمده در این مقاله انجام شده است بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد عملی است با کمترین عوارض و بیشترین کاربرد را  برای پوست شما می‌تواند به ارمغان بیاورد  فقط در هنگام مراجعه به کلینیک باید توجه کنید که معتبر باشد و بهترین نتیجه حاصله از عمل حذف موهای زائد را دریافت کنید کلینیک ارکید با توجه به تنوع در ارائه خدمات و با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان است تا با خیالی راحت از پوستتان در مقابل خطرات احتمالی محافظت کنید.

با تشکر از توجه شما

منتظر صدای گرم و حضور سبزتان در ارکید هستیم

آرزوی ما سلامتی شماست.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =