هزینه لیزر مو - کلینیک ارکید

قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید

اکثر قریب به ‌اتفاق مردم بر این عقیده هستند که هزینه لیزر مو زائد را  مقرون ‌به ‌صرفه می دانند البته که عوامل مختلفی در برآورد هزینه لیزر وجود دارد که در این مقاله سعی شده اطلاعات بیشتری را درباره هزینه‌های لیزر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

هزینه لیزر مو

 

لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید

هزینه‌ای که در قریب به ‌اتفاق کلینیک‌ ها رایج است برای از بین بردن موهای زائد بستگی به محل درمان دارد و اگر محل درمان و منطقه‌ای که در آن لیزر صورت گرفته کوچک باشد هزینه کمتری دارد.

معمولاً به ‌طور متوسط هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل کمترین هزینه و برداشتن موهای پشت بدن و گردن و صورت بیشترین هزینه را خواهد داشت به گونه ای که هزینه لیزر نسبت به وکس در طول یک سال هزینه کمتری را دارد.

عوامل مؤثر در هزینه برای از بین بردن موهای زائد بدن

اندازه محل درمان و روشی که برای از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر انجام می‌گیرد در هزینه مؤثر است. همان‌طور که گفته شد هزینه‌ های مناطق کوچک کمتر از مناطقی که عضو بزرگ بدن را دارد بر هزینه تأثیرگذار است ولی به یاد داشته باشید حذف موهای زائد طول درمان متفاوتی دارد مثلاً شما وقتی موهای زائد پا که منطقه بیشتری برای لیزر در بدن است را انتخاب می‌کنید، طول درمان آن بین چهارتا شش جلسه متغیر است و از اینرو می‌توانید همه جلسات را به یکباره تعیین کنید که خود این ‌یک روش برای کاهش هزینه‌ هاست و هزینه قابل‌ توجهی را کاهش می‌دهد.

گرچه هزینه‌ های درمان به ‌طور مکرر بالا هست اما راهکارهایی برای تأمین هزینه‌ های لیزر وجود دارد که ما در این بخش به راهکار های تأمین آن می‌پردازیم.

عوامل مؤثر در هزینه برای از بین بردن موهای زائد بدن

 

تأمین لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید

متأسفانه به دلیل اینکه حذف موهای زائد با لیزر درمان زیبایی بشمار میرود اصولاً شرکت‌ های بیمه آن را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهند به همین دلیل اکثریت افراد بر این باور هستند که  از پس هزینه‌های لیزر بر نمی‌آیند و همین باعث می‌شود اغلب درمان‌های خود را متوقف و یا اصلاً به دنبال درمان آن  نمی‌روند، با این ‌حال جایگزین‌هایی برای پرداخت هزینه‌های درمان وجود دارد.

مهم نیست شما تمایل به درمان کدام قسمت از بدنتان را دارید راه‌هایی برای تأمین هزینه‌های لیزر موهای زائد در نظر گرفته‌شده است مانند اینکه طرح‌ ها و روش‌ های متفاوت پرداخت که مقرون‌ به ‌صرفه هستند را کلینیک ارکید در اختیارتان  می‌گذارد.

در ادامه راهکارهایی بیشتری نسبت به تأمین هزینه‌ها به دست می‌آوریم.

گزینه‌های مالی متفاوت جهت مقرون‌ به ‌صرفه بودن لیزر موهای زائد بدن در کلینیک ارکید

برای رسیدن به  بهترین نتیجه درمان‌های متعددی وجود دارد، اگر چه حذف موهای زائد در بلند مدت نسبت به سایر روش ها ارزانتر می‌شود اما بعضی افراد برای پرداخت هزینه‌های خود بدون کمک مالی برایشان امکان‌پذیر نیست از این ‌رو بسیاری از کلینیک‌ها در مقرون به ‌صرفه‌تر کردن هزینه‌های درمان پیشنهادات متفاوتی را ارائه می‌دهند.

کلینیک ارکید به‌طور مثال گزینه قسط‌ بندی را برای هزینه را در نظر می‌گیرد و یا پکیج‌های متفاوتی را برای کاهش قیمت استفاده از لیزر برایتان  پیشنهاد می‌کند و یا سایر روش‌ها که با حضور خود در کلینیک می‌توانید اطلاعاتی بیشتری را نسبت به پکیج‌های پیشنهادی ما کسب نمایید.

گزینه‌های مالی متفاوت جهت مقرون‌ به ‌صرفه بودن لیزر موهای زائد بدن در کلینیک ارکید

 

تأثیر دستگاه‌های استفاده‌ شده بر هزینه‌های لیزر در کلینیک ارکید

عمده دستگاه ‌های لیزر برای اینکه گرمای زیادی را بر روی پوست بیمار ایجاد نکند و اگر با دستگاه استاندارد عمل نکند می‌تواند به عارضه‌ای جدی تبدیل شود پس تمامی دستگاه‌ ها ملزم به استفاده از خنک‌کننده ‌ها می باشند.

خنک کننده ها

به خنک‌کننده‌هایی که در دستگاههای لیزر بکار برده میشود کولینگ نامیده میشود که این کولینگ ها معمولاً با ترکیب هوا و آب نیز همراه است.

حتی برخی دستگاه‌های لیزر نیز برای حس خنکی و ایجاد خنکی از آلومینیوم سبک استفاده می‌کنند ولی کماکان این روش نیز نمی‌تواند به ‌طور جد از بروز سوزش و گرما جلوگیری به عمل آورد.

شرکت کندلا

یکی از شرکتهای تولید کننده لیزر موهای زائد نیز کندلا می باشد که در روشی خاص به‌جای استفاده از هوای خنک و ساده از گازهای سرد با نام کراژیون استفاده می‌کنند.

نام این دستگاه خنک کننده DCD می باشد؛ عملکرد این دستگاه به گونه ای است که درچند میلیونیوم ثانیه گاز کراژیون را به سطوح پوست میزند و سبب میشود تا درد یا سوزشی حس نگردد.

نکته:

کمپانی کندلا توانسته با استفاده از سیستم خنک کننده قوی ای که دردستگاه جنتل مکس دارد با بالابردن درجاتی که در لیزر بکار برده میشود،  تعدادجلسات مراجعه را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

تأثیر دستگاه‌های استفاده‌ شده بر هزینه‌های لیزر در کلینیک ارکید

 

هزینه ‌های دستگاه های استفاده‌ شده در لیزر

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب خرید خنک ‌کننده دستگاههای کندلا می‌تواند به عهده مراکز زیبایی باشد، بدین معنا که تمامی دستگاههای کندلا از خنک‌کننده DCD استفاده نمی‌کنند بلکه در برخی از مراکز نوع خنک‌ کننده ساده‌ای که ارزان‌تر است و فقط از باد بهره می‌برد به نام ACC استفاده می‌شود.

نتیجه‌گیری

با توجه به مزایایی که از لیزر میدانیم یکی از روش‌های مناسبی است که می‌توان گفت بدون درد بوده چرا که درد کمتری را نسبت به سایر روش‌های حذف موهای زائد دارد و یکی از مزیت‌های لیزر که محبوبیت آن را دو چندان کرده می‌توان گفت  روشی است که موهای زائد شما را به ‌طور دائم از بین میبرد و همین امر باعث شده افراد زیادی برای لیزر مراجعه نموده و هزینه لیزر مو را برای انجام این امر متقبل شوند.

 البته  همانطور که در بالا اشاره شد هزینه لیزر مو برای هر شخصی متفاوت است زیرا بستگی به نوع دستگاههای استفاده ‌شده دارد و در کلینیک ارکید نیز از بهترین دستگاه‌ ها نیز استفاده‌ میگردد چرا که همان‌طور که در موارد بالا ذکر شد اثربخشی آن را سریعتر می‌کند و طول درمان را کاهش می‌دهد و همین امر باعث کاهش هزینه‌ ها و رضایت مخاطبین ما میگردد.

 همچنین یکی دیگر از عوامل مؤثر در هزینه لیزر مو به محلی که در آن لیزر انجام می‌شود و تعداد جلساتی که برای محل درمان در نظر گرفته می‌شود بر میگردد.

هزینه ‌های دستگاه های استفاده‌ شده در لیزر

 

ما نیز در کلینیک ارکید همواره برای جلب رضایت حداکثری شما عزیزان پکیج‌هایی را ارائه میدهیم که مقرون‌ به‌ صرفه  باشد و از انجام عمل لیزر موهای زائد بدن نیز و بهترین نتیجه را برای زیبایی پوستتان به ارمغان آوریم.

افتخار ما این است که همراه  شما عزیزان در هر شرایطی باشیم و آرامش حداکثری را برایتان به ارمغان بیاوریم.

سلامتی شما آرزوی همیشگی ما می باشد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =