قیمت لیزر کردن موهای زائد - کلینیک ارکید

لیزر موهای زائد با بهترین قیمت - کلینیک ارکید


قیمت لیزر کردن موهای زائد چیست؟

می توانید با خداحافظی کردن از موهای زائد، زیبایی خود را چندین برابر کنید. لیزر یک عمل برای درمان نیز می باشد از این رو قیمت لیزر کردن موهای زائد به عوامل مختلفی وابسته می باشد.
حال می خواهیم به شما سروران گرامی قیمت لیزر کردن موهای زائد را شرح دهیم.

حال شما سروران گرامی جهت مطالعه محتوای ذیل با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت لیزر کردن موهای زائد

امروزه قیمت گذاری با توجه به این که کدام ناحیه‌ تحت درمان قرار بگیرد و همچنین با توجه به جنسیت تعیین می‌ شود. همان طور که می دانید در گذشته قیمت لیزر را با توجه به تعداد شات‌ های دستگاه محاسبه می‌ کردند. حال قیمت لیزر موهای زائد زیر بغل آقایان با قیمت لیزر موهای زیر بغل خانم ها تفاوت دارد.

امروزه عوامل موثر برقیمت لیزر به سه عامل کلی زیر بستگی دارد:

  1. دستگاه لیزر
  2. مهارت و تجربه‌ کادر درمانی
  3.  ناحیه‌ تحت درمان

حال باید بدانید که دو مورد اول باعث تعیین قیمت پایه‌ ای برای انجام لیزر در هر ناحیه از بدن می‌ شود.

در ادامه می خواهیم در مورد تاثیر دستگاه لیزر و مهارت کادر درمانی که به هزینه قیمت لیزر اثر گذاری دارد، صحبت کنیم.

دستگاه لیزر چیست؟

می دانید که اگر یک کلینیک به دستگاه‌ های جدید تر و پیشرفته‌ تری مجهز باشد در نتیجه هزینه‌ ابزار و محصولات مصرفی آن کلینیک نیز بالا تر می رود. اما امروزه دستگاه‌ ها و تکنولوژی‌ های لیزر بسیار پیشرفته‌ تر و بهتر و همچنین موثر تر از قبل شده‌ اند. برای همین تاثیر گذاری لیزر در از بین بردن موهای زائد بدن بیشتر می شود و این دستگاه ها باعث می شوند که قیمت لیزر کردن نیز گران‌ تر شود.

تنوع های بسیار زیادی در دستگاه های لیزر وجود دارد حال ما سه تکنولوژی لیزر که با اختلاف بسیار زیادی نسبت به سایر تکنولوژی های موجود برتر می باشند را معرفی می کنیم.

این تنوع در دستگاه ها باعث می شود تا بتوانیم به همه مراجعین با هر رنگ پوستی، بهترین و موثرترین خدمات لیزر را ارائه دهیم. همان طور که می دانید دستگاه لیزر، یکی مواردی است که بر قیمت لیزر کردن موهای زائد تاثیر بسیار بالایی دارد.

قیمت لیزر کردن موهای زائد - کلینیک ارکید
مناسب ترین هزینه برای لیزر کردن موهای زائد – کلینیک ارکید

لیزر الکساندریت

تاثیر لیزر الکساندریت در مورد پوست‌ های روشن و موهای نازک می باشد. در صورتی که اگر از لیزر الکساندریت برای افراد با پوست تیره استفاده شود این لیزر الکساندریت می‌تواند موجب ایجاد لک‌ های پوستی در بدن این افراد شود و همچنین این عامل باعث می شود که دستگاه بر حذف موهای زائد اثر کمتری را بگذارد. حال  یکی از سریع‌ ترین و موثر ترین تکنولوژی‌ های لیزر در دنیا لیزر الکساندریت می باشد. از این دستگاه برای لیزر مناطق وسیع استفاده می کنیم.

لیزر دیود

به طور کلی تکنولوژی لیزر دیود با اختلاف اندکی از دیگر تکنولوژ‌ی‌ ها موثر تر می باشد. زیرا دستگاه لیزر دیود دوره‌ های تابش سریع‌ تری را دارد. شما سروران می توانید برای این که تعداد جلسات لیزر درمانی را کوتاه‌ تر کنید از لیزر دیود استفاده کنید.

اما باید بدانید که در دوره های تابش زود به زود در روش لیزر دیود با درد بیشتری رو به رو می شوید. به این دلیل انجام لیزر دیود امنیت کمتر و عوارض جانبی بیشتری را به همراه دارد.

لیزر ان دی یاگ

دستگاهی که می توانید برای همه‌ نوع رنگ پوست مورد استفاده قرار بگیرد دستگاه لیزر ان دی یاگ می باشد. فناوری این دستگاه لیزر طول موج بالایی را دارا می باشد. استفاده از این دستگاه در از بین بردن موهای زائد به تعداد تابش‌ کمتری برای حذف موهای زائد نیاز دارد.

از لیزر ان دی یاگ هم می‌توان برای مناطق وسیع بدن استفاده کنیم. بهتر است بدانید که از این دستگاه لیزر بیشتر برای کسانی که پوست‌ های تیره رنگ دارند، استفاده می‌شود. وجود طول موج های بالای این دستگاه باعث می شود که این دستگاه روی پوست های تیره بهتر جواب دهد.

لیزر دکا

دستگاه لیزر دکا دارای دو طول موج ان دی یاگ و الکساندریت است. به همین دلیل این دستگاه جزء دستگاه های فوق پیشرفته قرار می گیرد. از معدود دستگاه‌ های لیزر که می‌تواند دو طول موج متفاوت را تولید کند دستگاه لیزر دکا می باشد. این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار است.

مهارت و تجربه‌ کادر درمانی

قبل از انتخاب نوع دستگاه از مهترین مواردی که باید در مورد لیزر موهای زائد مورد توجه قرار بگیرد، تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی می باشد. باید بدانید کسی که بدن شما را لیزر می‌ کند یک اپراتور لیزر درمانی است نه دستگاه لیزر.

پزشکی که مجرب باشد برای شما بهترین دستگاه لیزر را انتخاب می کند و در نهایت اپراتور لیزر هم موثرترین درمان را برای شما انجام می‌ دهد تا بهترین نتیجه حاصل شود. حالا هرچه قدر اپراتور ماهر تر باشد آن گاه اثر گذاری لیزر برای شما بیشتر می شود و در نهایت عوارض آن کمتر می باشد.

زمانی که تیم درمانی حرفه‌ ای‌ تر باشد آن گاه منطقی است که دستمزد های بالاتری را هم می گیرند. به همین جهت این عامل نیز تاثیر زیادی را بر هزینه لیزر در کلینیک‌ های مختلف در بر دارد.

ناحیه‌ تحت درمان

در ابتدا با تعیین جنسیت می توانیم قسمت هایی که برای درمان از دستگاه لیزر استفاده می شود را مشاوره بدهیم. حال با توجه به این که شما عزیزان کدام ناحیه‌ را می خواهید تحت درمان قرار دهید بر اساس آن قیمت لیزر کردن موهای زائد با توجه به وسعت ناحیه درمان نیز متفاوت می باشد.

با توجه به وسعت ناحیه ای که قرار است مورد درمان قرار بگیرد زمان و تعداد جلسات لیزر درمانی نیز متفاوت می باشد.

قیمت لیزر کردن موهای زائد - کلینیک ارکید
معرفی بهترین مرکز لیزر در غرب تهران – کلینیک ارکید

به طور مثال لیزر موهای زائد زیر بغل با لیزر دست یا پا و همچنین ناحیه تناسلی متفاوت می باشد و در نتیجه این تفاوت باعث این می شود که عمل لیزر از قیمت های متفاوتی برخوردار شود.
تعداد جلسات لیزر درمانی نیز به قدرت دستگاه و همچنین به ژنتیک و نوع پوست افراد بستگی دارد.

فاصله بین لیزر درمانی در تاثیر لیزر بر بدن متفاوت می باشد و این فاصله درمانی را دکتر مجرب با توجه به نوع پوست و نحوه تاثیر گذاشتن لیزر بر پوست تعیین می کند.

سخن پایانی

لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه ها در معتبر ترین مراکز یکی از بهترین درمان ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد.

یکی از بهترین کلینیک هایی که می توانید لیزر موهای زائد بدن خود ر ابه آن ها بسپارید کلینیک ارکید می باشد.

شما سروران گرامی می توانید با بهترین قیمت موهای زائد بدن خود را در کلینیک ارکید، با دستگاه های به روز و مجهز لیزر کنید.

شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت لیزر کردن موهای زائد و همچنین دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت قبلی با مشاورین ما در ارتباط باشید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان
تحریریه کلینیک ارکید

اطلاعات تماس و آدرس کلینیک ارکید

آدرس : تهران – میدان پونک – خیابان اشرفی اصفهانی – خیابان رمضانی یکم – پلاک ۲۶ – طبقه ۵ – واحد ۹

شماره های تماس :

02144890792

02144625966

برای امتیاز دادن کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =