تزریق ژل فک و چانه در تهران - کلینیک ارکید

تزریق ژل فک و چانه در تهران کلینیک ارکید

در این مقاله سعی بر این داریم تا شما با تزریق ژل فک و چانه در تهران واقع در کلینیک ارکید در غرب تهران نیز آشنا گردید ، خط فک یکی از نواحی صورت است که بسیاری از خانم‌ها و آقایان به دنبال تقویت و بهبودی زیبایی آن هستند. داشتن یک خط فک مشخص و واضح، صورت شما را بسیار زیباتر می‌کند. اگر خط فک شما دچار ضعف باشد دیگر ویژگی‌های چهره را هم خراب می‌کند. عوامل مختلفی در تضعیف خط فک موثر هستند.

 

تزریق ژل فک و چانه در تهران کلینیک ارکید

تزریق ژل خط فک

بالا رفتن سن باعث کاهش الاستین، کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست می‌شود. به مرور زمان لایه‌های چربی به سمت پایین حرکت کرده و باعث به وجود آمدن غبغب می‌شوند، در نتیجه خط فک هم جلوه خود را از دست داده و تضعیف می‌گردد.

درمان غبغب با تزریق ژل

یکی از مشکلات رایج دیگر انباشته شدن چربی در زیر چانه است که این امر باعث می‌شود تا خط حد فاصل بین صورت و گردن هم از بین برود. این عوامل همگی باعث می‌شوند تا خط فک ناپدید شود. نیروی جاذبه در طی سالیان تاثیر خود را بر روی نواحی مختلف صورت از جمله چانه و فک می‌گذارد.

با تزریق ژل فک می‌توان صورت و خط فک را کانتور و زاویه‌سازی کرد.

بنابراین اگر فکر می‌کنید که خط فک ضعیفی دارید یا اگر خط فک به دلیل انباشته شدن چربی یا افتادگی بافت این ناحیه از بین رفته و دچار غبغب شده‌اید، می‌توانید با انجام تزریق ژل فک این مشکل را برطرف کنید. با تزریق ژل فک می‌توان صورت و خط فک را کانتور و زاویه‌سازی کرد. تزریق ژل می‌تواند حجم قسمت میانی صورت را بازیابی کند که در این صورت قسمت پایین صورت هم لیفت شده و ظاهر بهتری پیدا خواهد کرد. همچنین می‌توان با تزریق مستقیم ژل در چانه و خط فک این نواحی را کانتور کرد. این درمان غیرجراحی بوده و با کانتور کردن باعث جدا شدن فک از گردن می‌شود.

 

درمان غبغب با تزریق ژل

استفاده از ژل روفیل (کره ای) برای پُر کردن خط فک

رستیلن یکی از محبوب‌ترین فیلرهای اسید هیالورونیک به شمار می‌رود. نتایج تزریق رستیلن شگفت‌انگیز است، مخصوصاً هنگامی که از آن برای حجم دادن به صورت استفاده می‌شود. از ژل روفیل (کره ای) برای برجسته‌سازی لب‌ها و رفع خط خنده استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از ژل روفیل (کره ای) برای بازیابی حجم از دست رفته در ناحیه فک استفاده کرد. با تزریق ژل فک می‌توان ظاهر این ناحیه را بهبود بخشیده و افتادگی بافت و غبغب را کاهش داد.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =