قیمت لیزر موهای زائد صورت - کلینیک ارکید

قیمت لیزر موهای زائد صورت در کلینیک ارکید با تعرفه های وزارت بهداشت انجام می شود.


بهترین لیزر موهای زائد صورت در تهران

امروزه یکی از محبوبیت هایی که در اکثریت جوامع به وجود آمده اهمیت به پوست و شادابی آن هست البته این میل به زیبایی و جاودانگی از زمان های دور در آدمی وجو د داشته و دارد، از جمله روشهایی که برای شادابی صورت بسیار کاربرد دارد لیزر موهای زائد صورت می باشد که در این مقاله به آن اشاره کرده ایم.

لطفا برای 3 دقیقه برای مطالعه مقاله لیزر موهای زائد صورت با ما همراه باشید.

پوست صورت منطقه ی حساس و مورد دید عموم است و در زیبایی چهره انسان ها  نقش بسزایی دارد و بسیاری از افراد روی پوست صورتشان حساس هستند  و روی اعتماد به نفس اجتماعی آن‌ها تأثیر دارد یکی از عواملی که می‌توانید این شادابی و صافی را به پوست برگرداند عمل لیزر روی صورت است .

لیزر موهای زائد صورت - کلینیک ارکید
لیزر موهای زائد صورت در ارکید ویژه بانوان

 

همان‌طور که میدانید با روند افزایش سن کلاژن سازی تحت تأثیر قرار می‌گیرد و کاهش پیدا می‌کند.
با کمک لیزر شما مجدد می‌توانید پوست خود را ترمیم نموده و از شر موهای زائدی که در صورتتان به وجود آمده به طور دائمی خداحافظی کنید.

یکی از دغدغه هایی که بعضی افراد از لیزر منصرف می‌کند هزینه آن است که ما در این مقاله سعی کردیم درباره لیزر موهای زائد صورت و روش‌های بهینه سازی هزینه آن بپردازیم.

لیزر موهای صورت در کلینیک ارکید

لیزر موهای زائد برای صورت یکی از روش‌هایی است که خواهان زیاد ی دارد، و بسیار اثرگذار و مفید است . هدف لیزر مو رنگدانه های تیره مو است در واقع می‌توان گفت ریشه های مو را از بین می‌برد.

اشعه هایی بسیار ظریف بر روی سطح صورت پدیدار می‌شود که با گذشت  از سطح پوست صورت به بافت زیرین می‌رسد و باعث حذف موهای زائد می‌شوند  و همین امر  علاوه بر از بین بردن موهای زائد صورت باعث کلاژن سازی در پوست نیز میگردد و عمل جوانسازی پوست، صورت میپذیرد که برای پوستی شفاف و صاف طی چند جلسه به طول می‌انجامد.

لیزر موهای زائد در صورت بانوان

معمولاً موهای زائد صورت  در خانم ‌ها به شکل کرک یا پرز هستند. البته بسته به عوامل ژنتیکی که در افراد است رنگ موها و ضخامت آن متفاوت است. برخی از افراد رنگدانه های تیره تری دارند و در برخی افراد نیز پرزها کاملاً بی رنگ و نازک هستند.

معمولاً نواحی که برای لیزر موهای زائد در خانم ها انجام می‌شود به شرح ذیل است:

پشت لب ها ، گونه های دو سمت صورت ، فک یا چانه ، گردن ، پیشانی

لیزر موهای زائد صورت در بانوان

 

موارد ی که در لیزر زائد موها صورت بانوان باید به آنها توجه نمود

اینست که در مرحله اول آیا لیزر صورت امری ضروری است و یا اینکه موهای زائد صورتم کاندیدای لیزر است؟ همان‌طور که در قسمت بالا گفتیم برخی افراد دارای موهایی با پرز کم و بی رنگ هستند .

انجام دادن لیزر در همچین مواقعی نه تنها به درمان صورت کمک نمی کند بلکه موهای زائد را بیدار می‌کند و باعث افزایش مو می‌شود.
پس قبل از تصمیم گیری به انجام لیزر حتماً به کلینیک معتبر مراجعه کنید تا پزشک مربوطه تمامی توصیه ها را در مشاوره اول خدمتتان بگوید.

مرحله دوم اینست که مشخص شود علل رشد موهای زائد تان طبیعی است و علت بیماری نباشد چراکه در برخی خانم ها بیماریهایی مواجه هستند که اصطلاحاً هورمون های مردانه می گویند و باعث افزایش و ضخامت موهای زائد صورت می‌شود .

 پس برای تشخیص اینکه موهای زائد صورتتان در چه وضعیتی است حتماً از طبیعی بودن و نرمال بودن آن‌ها مطمئن شوید طی جلسه مشاوره که دارید حتماً بیماری‌تان را به پزشک مربوطه بگویید .

این گفتگوی شما با پزشک به شما کمک می‌کند که جواب نهایی همانی باشد که خواستار آن هستید.

پس بانوان گرامی قبل از انجام لیزر با انتخاب درست کلینیک از مفید بودن لیزر برای صورت خود اطمینان حاصل نمایید زیرا لیزر در سالیان اخیر اثبات کرده است که در مواقعی رشد موهای زائد طبیعی باشد کاملاً جواب می دهد و موهای زائد را از بین می‌برد.

موارد ی که در لیزر زائد موها صورت بانوان باید به آنها توجه نمود

 

لیزر موهای زائد در آقایان

امروزه فقط زنان نیستند که به زیبایی چهره شان اهمیت می دهند بلکه در آقایان هم بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

روش‌های شیو کردن صورت در آقایان عموماً عوارض خاصی را به همراه دارد همچون جوش های چرکی و عفونی و احساس زبری و خشک شدن پوست صورت به و جود می آورد.

از این رو روش لیزر کردن برای موهای زائد نسبت به روش های پیشین درد کمتری دارد .

معمولاً نواحی که برای موهای زائد در آقایان  لیزر انجام می‌شود به شرح ذیل است:

زیر چشم و بالای گونه های صورت ، پیشانی ، بینی ، خط ریش ، گردن و پشت گردن ، خط زیرین رویش موهای سر

مدت زمان اثربخشی بعد از انجام لیزر صورت

برای رسیدن به بهبودی و نتیجه نهایی میزان سلامتی فرد و جنس پوست اثر بخش است البته همان طور که میدانید پس از انجام لیزر  می توانید به فعالیت های روتین خود  بپردازید ولی به شرطی که تمامی توصیه هایی  که پزشک مربوطه با  شرح حالی که از شما گفته است را رعایت کنید

لیزر موهای زائد در آقایان

 

هزینه لیزر موهای زائد صورت در کلینیک ارکید

هزینه لیزر مو صورت معمولاً به علل متعددی بستگی دارد که یکی از آن‌ها می‌توان گفت به نوع دستگاه و کلینیکی که انتخاب می‌کنید وابسته است و حتماً به این نکته توجه داشته باشید دستگاه لیزر تأییدیه  FDA و وزارت بهداشت را داشته باشد .

 این نکته اصل انتخاب یک لیزر مورد تائید است و همین‌طور کلینیک مناسب و معتبر به شما کمک می‌کند نتیجه نهایی را زودتر دریافت کنید .

 دیگری نیز بسته به شرایط پوستی‌تان دارد و اینکه قرار است کدام نواحی های  از صورت مورد لیزر قرارگیرند .
علاوه بر این لیزر با توجه به منطقه جغرافیایی شهری متفاوت است مثلاً در تهران با شهرستان های دیگر  و یا اینکه حتی به صورت منطقه ای هم میتواند تفاوت قیمت را مشاهده کنید.

با وجود این تفاسیر حتماً در مورد پزشک مربوطه تان اطلاعات مکفی بدست آورید و همچنین رزومه کلینیک را مورد بررسی قرار دهید  چراکه درست است شاید در ابتدا هزینه اولیه نسبت به فلان کلینیک گران تر باشد اما یکباره میشود و عمل لیزر تان به خوبی انجام می‌پذیرد .

هزینه لیزر موهای زائد صورت در کلینیک ارکید

کلام آخر

لیزر صورت یکی از محبوب‌ترین لیزر هایی است که در سراسر دنیا انجام می‌شود و جنسیت در آن بی معنی است و اقشار بسیاری را دربر می‌گیرد .

باتوجه به اهمیتی که افراد به زیبایی خود می‌دهند یکی از پرکاربردترین نواحی است که مورد لیزر قرار می‌گیرد و ما در کلینیک ارکید در خدمت شما عزیزان هستیم تا شما را تا نتیجه نهایی همیاری نماییم

آرزوی ما سلامتی شماست

4/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 10 =