فوائد لیزر موهای زائد دست ها - کلینیک ارکید

بهترین لیزر موهای زائد دست ها

در جوامع کنونی افراد بسیاری هستند که  از رفتن به اجتماع دوری می‌گزینند و حتماً دلایلی برای خود دارند اما بسیاری به دلایل حساسیت های پوستی و یا رنج بردن از موهای زائد به درون جامعه پا نمی‌گذارند چرا که با موهای بلند و ضخیمی که مرتب رشد می‌کنند و رفع کوتاه مدت آنها بی فایده دیده اند و یا اینکه از لباس‌های محدودی برای پوشش خود استفاده می‌کنند که موهای زائد پوشیده شود،  آیا این روش ، روش مناسبی است تا کی با این کار ها خود را محبوس کنیم ما در این مقاله به فوائد لیزر موهای زائد دست ها پرداخته ایم.

لطفاً به مدت 3 دقیقه این مقاله را مطالعه فرمایید و با ما همراه باشید.

دست‌ها یکی از قسمت های تقریباً بزرگ بدن هستند که بسیاری از افراد روی آن حساس هستند برای خود محدودیت هایی را به وجود می آورد از این‌ رو لیزر موهای زائد آمده است تا برای همیشه این ناراحتی را از شما رفع کند و هیچ مانعی برای حضور در اجتماع و پوشش خود نداشته باشید

ما در این مقاله سعی کردیم فوایدی که برای لیزر موهای زائد دست ها هست را بررسی کند به شرح این بخش از قسمت بدن بپردازیم.

با ما همراه باشید .

فوائد لیزر موهای زائد دست ها

 

لیزر موهای زائد دست چگونه کار میکند؟

لیزر موهای زائد از بین برنده موهای زائد از  مچ تا بازو است که با بالارفتن سطح تستوسترون موهای تیره ، ضخیم و محکم بر روی دست ها نمایان می شود.

بر خلاف سایر روش های از بین برنده مو لیزر دست ها بسیار اثرگذار است و سطح صافی بر روی آن ها ایجاد می کند.

که برای از بین بردن موهای زائد دست توسط لیزر از دستگاه های متفاوتی استفاده می کنند . در طول لیزر پرتوهای نوری توسط سلول هایی ، ملانین تولید می کنند و جذب پوست می شود که در طی لیزر موهای زائد بدون درد فولیکول های مو را از ریشه از بین می برد و در نتیجه مو رشد نمی کند به صورت همیشگی از شر موهای زائد دست ها رهایی می یابیم.

روش های از بین برنده موهای زائد

روش های سنتی که در خانه  هم می توانستید آن را انجام دهید ممکن است باعث تحریک پوست شود و قرمزی هایی می تواند بر روی دستهایتان ایجاد کند که تا چند روز قابل مشاهده است .و به همراه آن هم میتواند سوزش ناشی از استفاده موم داشته باشید.

درحالیکه با مراجعه به یک کلینیک مناسب و معتبر می توانید طی چند جلسه که پزشک در مشاوره اولیه به شما می گوید توسط لیزر آن را از بین ببرید و پوستی صاف و شاداب را تجربه کنید.

لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید از بازو تا مچ دستانتان انجام می شود که مخصوص تمامی بانوان و آقایانی است که تصمیم دارند موهای زائد این ناحیه را  از بدنشان جدا کنند. گرچه پوست در ناحیه بازوها نسبت قوی تر است اما با توجه دستگاه های لیزر پیشرفته که در کلینیک استفاده می کنیم مؤثر است .

لیزر جایگزین مناسبی است نسبت به روش های سنتی وکارایی بالاتری هم نیز دارد. برداشتن موهای بازو بانوان با لیزر دایود اثرگذاری بیشتری دارد و همچنین مردانی که می خواهند یکباره از شر موهای ضخیم و تیره خود خلاص شود گزینه مناسبی است.

روش های از بین برنده موهای زائد

 

طول درمان لیزر موهای زائد دست ها

استفاده از لیزر موهای زائد دست ها به چندین فاصله زمانی می انجامد تا موهای زائد برای همیشه از بین بروند شایان ذکر است باتوجه به اینکه موها به یک اندازه رشد نمی کنند لازم   بین فاصله زمانی وقفه بیندازیم که اگر به یک کلینیک مناسب مراجعه کنید پزشک محترمتان به شما فواصل زمانی جلسات را با توجه به رشد موهایتان تعیین می کند که اثر منفی نگیرید و نتیجه مطلوب را بدست آورید.

فوائد لیزر موهای زائد دست ها در کلینیک ارکید

همانطور که گفتیم لیزر موهای زائد دست نسبت به سایر روش ها برتری دارد که به یک سری از فوائد و مزایای آن می پردازیم مانند:

سرعتی که در اثربخشی لیزر دست ها هست بسیا بالاست ، مثلاً لیزر موهای زائد دستان و زیر بغل حداکثر 20 دقیقه زمان می برد. پس می توان یکی از فوائد آن را که بسیار فوق العاده است .

کاهش هزینه های جانبی و استفاده بهینه از زمان، با از بین رفتن همیشگی موهای زائد هزینه ها ی تیغ ، اپیلاسیون و…. ندارید و در نتیجه نهایی جوابدهی لیزر نیز مناسب تر و در طولانی مدت کاهش هزینه ها خودش را نشان می دهد.

حساسیت پوستی را از بین می برد به خصوص افرادی که به روش های سنتی پوستشان حساسیت نشان می داد

جلوگیری از رشد موهای زیر پوستی که می توان گفت تنها راه و بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زیر پوستی است.

فوائد لیزر موهای زائد دست ها در کلینیک ارکید

 

نکات لازم برای لیزر موهای دست

  1. از قرا ر گرفتنن مستقیم نورخورشید جلوگیری نمایید
  2. قبل از لیزر موهای زائد حتما دستهای خود را با تیغ اصلاح کنید.
  3. قبل از انجام لیزر حتما پزشک مربوطه پوست شما بررسی کند
  4. کمی صبر و حوصله نسبت به نتیجه نهایی داشته باشید و بدانید یک روزه موهای زائد از برای همیشه از بین نمی رود
  5. همانطور که گفتیم و جز مزیت های لیزر دست به شما می رود 20 دقیقه بیشتر زمان آن طول نمی کشد
  6. لیزر برای انواع مدل های پوستی و مویی قابل انجام است
  7. مصرف کرم های ضد آفتاب بعد از انجام لیزر

کلام آخر

 

نکات لازم برای لیزر موهای دست

با توجه به نقاط قوتی که لیزر بر روی دستها می گذارد می توانیم نتیجه بگیریم لیزر موهای زائد دست از رایج ترین لیزر موهای زائد برای عموم افراد کاربرد دارد و یک نکته ای که بسیار حائز اهمیت بود این بود که سرعت نتیجه گرفتن در لیزر دست ها بسیار بالاست واین یکی از فوائدی است که می تواند رغبت بسیاری از افراد را برانگیزد و در جامعه با انگیزه بالا حضور پیدا کنند و در زمان خود صرفه جویی کنند.

ما در کلینیک ارکید با بهترین دستگاه ها منتظر حضور گرمتان هستیم .

آرزوی ما سلامتی شماست

نویسنده: زینب لاجوردی

لیزر موهای زائد

فوائد لیزر موهای زائد دستلیزر موهای زائد دست در کلینیک ارکید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *