دستگاه لیزر موهای زائد پا - کلینیک ارکید

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد پا در تهران

با توجه به اینکه سطح بهداشت بالا رفته است و افراد بسیاری به خصوص بانوان به زیبایی خود بیش از پیش اهمیت می‌دهند چرا که تنوع در سطح خدماتی در زمینه زیبایی بالا رفته است و این امکان را برای اکثریت  به وجود آورده که نیازهای خود را برطرف کنند یکی از نیازهایی که بانوان را درگیر خود کرده نظافت روزانه و شخصی است به خصوص در بخشهای پر مو بدن به خصوص پاها می باشد و اینکه از دستگاه لیزر موهای زائد پا بتوان به درستی استفاده کرد سوال بسیاری از مخاطبین ما در کلینیک ارکید می باشد که در مقاله به آن پرداخته ایم .

 یکی از قسمت هایی که بسیار وقت گیر و صبر و حوصله می‌خواهد منطقه بزرگی چون پا می باشد که از روش های اپیلاسیون و تیغ و از این قبیل روش ها استفاده می کنند . امروزه روش های نوینی جایگزین این روش های زمان بر آمده است که لیزر می‌باشد .

دستگاه لیزر موهای زائد پا

 

 برای تمامی نقاط بدن انجام می‌شود و در این مقاله سعی شده به دستگاهی که قسمت بزرگی از بدن را لیزر می‌کند بپردازیم . چرا که یکی از عواملی که در لیزر بسیار مؤثر است دستگا هی است که از آن استفاده می‌کنیم و ما در کلینیک ارکید از استاندارهای جهانی استفاده کردیم که اثربخشی لیزر به خصوص قسمت های بزرگ بدن را افزایش می دهد و نتیجه حاصله را زودتر دریافت می کنید.

در کلینیک ارکید از بهترین دستگاه‌های لیزر برای پا استفاده می‌کنیم که شرح این دستگاه ‌ها  را در ادامه خواهید خواند.

قبل از اینکه از دستگاه‌های لیزر پا اطلاعات به دست بیاوریم مختصری درباره لیزر پا توضیح می‌دهیم.

لیزر پا چگونه عمل می‌کند؟

لیزر مو برای حذف موهای زائد در پاها یک روش دائمی است در اکثریت قریب به اتفاق این عمل برای تمامی افراد جواب می دهد و موهای زائد را از بین می برد و سطحی صاف را به ارمغان می آورد که تجربه در کلینیک ارکید داشته ایم این بوده است که حداقل عوارض را درپی داشته یا حتی می توانیم بگوییم عوارضی نداشته است.

 زیرا افراد حرفه ای و باسابقه و با بهترین دستگاه‌های روز دنیا عملیات لیزر بر تمامی قسمت های بدن انجام می دهیم.

عملکرد لیزر پا بدین گونه است که ابتدا لیزر موهای زائد پا را از ریشه  نابود می کند و سپس بعد از مدتی روزنه هایی که در اثر رویش مو ایجاد شده بوده اند بسته می شود و باعث شفافیت در پوست می شود.

لیزر پا چگونه عمل می‌کند؟

 

دستگاههای استفاده شده برای لیزر پا در کلینیک ارکید

برای لیزر موهای زائد پا طی جلسه ای در ابتدا با پزشک مربوطه داشته اید مشخص می‌شود که چه تعداد جلساتی را باید به کلینیک مراجعه کنید که به طور کلی حداقل تعداد جلسات بین 4 تا 10 جلسه می باشد  و همین طور پزشک تان با توجه به نوع پوست شما بررسی می کند که کدام دستگاه لیزر برای شما مناسب است پس با توجه به اقداماتی که روی پوستتان انجام می دهد پوست  را آماده پذیرای لیزر می کنند .

همانطور که میدانید و اگر هم در این مورد اطلاعی ندارید لیزر الکساندرایت و لیزر دایود از بهترین دستگاه‌های لیزر حال حاضر می باشند که کلینیک ارکید از این دو لیزر استفاده می کنند و بهترین نتیجه ها را هم از این لیزر ها گرفته اند .

« برای پوست های روشن تر لیزر الکساندرایت پیشنهاد می شود و برای پوست ها تیره تر لیزر دایود   »

در نهایت ما درکلینیک ارکید با تنوع رنگ پوست سر وکار داریم و دستگاه ها ی  مرتبط به آنها  را هم نیز داریم و این اطمینان را به شما می دهیم تمامی دستگا هها تاییدیه خودرا از FAD دریافت نموده اند .

لیزر پا قسمت بزرگ بدن است  اگر از دستگاهی نامعتبر استفاده کنید و یا پزشک کم تجربه باشد قطعاً نتیجه نهایی به شما بر نمی گردد و دید خود را نسبت  به لیزر از دست می دهید که این مورد فقط با کمی پرس وجو و جمع آوری اطلاعات درباره کلینیک به بهترین شرایط برایتان به ارمغان می آید.

کلینیک خوب لیزر پا را  با توجه به اینکه قسمت بزرگ بدن است با سرعت مناسب و اثربخشی بالا انجام می دهند که استفاده از دستگاه‌های مناسب و با کیفیت نقش بسزایی در انجام لیزر پا دارند.

دستگاههای استفاده شده برای لیزر پا در کلینیک ارکید

 

مزایای لیزر موهای زائد پا

احساس رضایت از پاهایی با سطحی صاف  و براق

احساس لطافت و پاکیزگی

صرفه جویی در زمان باتوجه به اینکه وقت بسیاری از شما را می گرفت

کنار گذاشتن روش های سنتی و دردناک

از بین رفتن زخم ها وحساسیت ها پوستی برا ی استفاده از روش های سنتی

از بین رفتن موهای زائد پا به صورت دائم و همیشگی

برای از بین بردن موهای زائد بدن یکی از مؤثر ترین قسمت های بدن پا می باشد

لیزر موهای زائد پا بسیار ایمن هستند

و برای بهره مندی بیشتر از مزایای لیزر پا در کلینیک ارکید خدمت شما عزیزان هستیم

مزایای لیزر موهای زائد پا

 

عوارض لیزر موهای زائد پا

همانطور که مستحضر هستید روش ها لیزر برای تمامی قسمت های بدن کمترین عارضه را به وجود می آورد که شامل:

تورم ، قرمزی، پس از لیزر نواحی بدن عارضه طبیعی است و بعد از مدتی از بین می رود

عوارضی نادر هم هست که سوختگی ، تغییر رنگ پوست و تاول را ایجاد می کند

لیزر پا نسبت به قسمت های دیگر بدن هزینه بالاتری دارد

مدت زمانی که لیزر پا طول می‌کشد

معمولاً لیزر پاها حدود 30 دقیقه تا یک ساعت انجام می شود البته لیزر پا بستگی به استفاده از دستگاه لیزر دارد و نیز بستگی به وسعتی که موهای زائد پای شما در بر گرفته است دارد.

هزینه لیزر موهای زائد پا

همانطور که میدانید لیزر های موهای زائد بسته به قسمت بدن هزینه های متفاوتی را  دارند که بیشترین نرخ هزینه ای را قسمت بزرگ بدن در بر می گیرد که پا از این قضیه مستثنی نیست .

و باتوجه به وسعت آن هزینه اش نسبت به سطوح کوچکتر متفاوت است .معمولاً دستگاهی که برای لیزر پا انجام می شود باید دقت بالا و سرعت بالاتری داشته باشد.

 ما در کلینیک ارکید از لیزر الکساندرایت که دقت بسیار بالایی دارد استفاده می کنیم و خب قا عدتا هم نیز با توجه به دستگاه استفاده شده و منطقه ای که در بدن مورد لیزر قرار گرفته هزینه آن بالاتر می رود.

هزینه لیزر موهای زائد پا

 

کلام آخر

باتوجه به انجام موفقیت هایی که در لیزر پا صورت گرفته است و نتایجی که از لیزر برآمده است می توان نتیجه گرفت که لیزر در قسمت بزرگ بدن هم جواب خوبی می دهد فقط باید به چند نگته توجه نمایید آنهم این است که این روش زمانی برای شما مناسب و بهترین است که در انتخاب کلینیک مربوطه اطلاعات جامعی را بدست آورید و اقدام به انجام لیزر نمایید.

لیزر پا یکی از مؤثرترین لیزر های قسمت بدن است و با اثر بخشی بالا می تواند در افراد ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس کند.
همانطور که گفتیم عوامل متعددی در انجام لیزر موهای زائد مؤثر است به خصوص در نواحی بزرگ بدن که یکی از آنها استفاده از دستگاه‌های استاندارد و معتبر است.

آرزوی ما سلامتی شماست

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =