مزایای لیزر کردن موهای زائد بدن - کلینیک ارکید

با مزایای لیزر موهای زائد بدن بیشتر آشنا شویم

امروزه زمان در زندگی روزمره انسان ها حرف اول را میزند و در کنار دغدغه هایی که جوامع امروزی درگیر کرده است  دغدغه اصلی به خصوص در بانوان درمان همیشگی موهای زائد خود است و خسته از روش‌های مقطعی و سطحی هستند، در این مقاله سعی شده با لیزر درمانی آشنایی مختصری پیدا کنیم و  مزایای لیزر کردن موهای زائد بدن را  مورد بررسی قرار دهیم.

با مطالعه سه دقیقه ای این مقاله با ما همراه باشید.

استقبال از لیزر موهای زائد

در حال حاضر استقبالی که از لیزر موهای زائد در کلینیک ها شده است می توان گفت که دیگر جای نگرانی نیست و موهای زائد خود را می‌توانید با لیزر درمانی از بین ببرید و دغدغه اصلی را برطرف کنید فقط به این نکته توجه کنید که در انتخاب کلینیک حتماً دقت فرمایید.

 

استقبال از لیزر موهای زائد

 

در ادامه این مقاله بیشتر سعی شده از مزایایی که لیزر موهای زائد برای افراد در کلینیک ارکید داشته اند و بسیار مورد استقبال قرار گرفته و توانسته با جوابدهی بالا و رضایت بیماران را جلب کند آشنا کنیم با ما همراه باشید.

عملکرد لیزر موهای زائد

نوری که لیزر بر روی پوست ما ساطع می‌شود این امر باعث می‌شود به رنگ تیره حساسیت نشان ‌دهد و آن را می‌سوزاند، با سوزاندن موی های زائد بدن که تیره رنگ هستند فولیکول مو از بین می‌رود.

موهای بدن ما دارای چرخه ای است که در یک زمان مشخصی اکثر موهای بدن در حالت استراحت هستند و تعداد کمی درحال رشد هستند.

در زمانی که لیزر برای موهای زائد شما استفاده می‌شود اگر در حال استراحت باشند نوری که از لیزر بر پوست تابش پیدا می‌کند اثری ندارد. به همین خاطر است که لیزر موهای زائد در چندین جلسه انجام می‌شود که این چرخه تمام ‌شود و تمامی فولیکول های مو آماده برای لیزر می‌شوند طی چند جلسه از بین می‌روند.

نحوه آماده سازی لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید

قبل از انجام لیزر موهای زائد حتماً از اعتبار کلینیک مربوطه اطلاعات جمع آوری کنید که از خطرات احتمالی که در هرگونه عمل زیبایی وجود دارد را به حداقل برسانید و با خیال راحت توسط پزشک متخصص و کلینیک زیبایی ارکید لیزر موهای زائد خود را به اتمام برسانید.

حال اگر تمامی اطلاعات را جمع آوری کردید و از کلینیک خود مطمئن هستید و قصدتان لیزر موهای زائد هست به چند نکته توجه نمایید:

 • باید شش هفته قبل از درمان اپیلاسیون و الکترولیز را محدود کنید این امر به دلیل اینست که لیزر ریشه های موهاتون را هدف قرار می‌دهد که به طور مقطعی با اپیلاسیون و زدن آن‌ها از بین می‌رود.
  البته در مشاوره اولیه توسط پزشک مربوطه به شما توصیه های ابتدایی گفته می‌شود.
 • همچنین باید طی شش هفته قبل و بعد از انجام لیزر از قرار گرفتن در برابر نور خورشید خودداری نمایید.
  قرار گرفتن نور خوشید باعث می‌شود عوارضی را برای شما ایجاد کند و تأثیر لیزر را کمتر می‌کند. پس حتماً توصیه‌های پزشک مربوطه را گوش کنید

مزایای لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید

به طور کلی لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته و زائد در صورت ، پا ، بازو ، زیربغل ، خط بیکینی و مناطق دیگر مفید و مؤثر است.

مزایایی که لیزر دارد عبارتند از:

دقت بالایی که لیرز ها دارند این توانایی را به وجود می‌آورد موهای تیره و درشت مورد هدف قرار دهد و در همچین شرایطی پوستتان آسیب نمی بیند .

 

مزایای لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید

سرعت بالایی که لیزر دارد می تواند موهای زائد زیادی را همزمان از بین ببرد به طور مثال مناطق کوچکی چون لب فوقانی کمتر از یک دقیقه قابل انجام است .
یکی از مزیت هایی که لیزر مو دارد اینست که برای اکثریت افراد طول درمان 3 تا 7 جلسه می‌انجامد به طور دائم موهای زائد از بین می‌روند و این  قابلیت پیش بینی لیزر درمانی هستند.

 1. این تکنولوژی از  FDAتأییدیه حذف موهای زائد را به صورت دائم گرفته است.
 2. نیازی به استراحت قبل و بعد از انجام لیزر نیست و فرد می‌تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد
 3. از روش های سنتی و زمان بر درد کمتری دارد
 4. برای هرگونه رنگ پوستی مناسب است
 5. احتمال عوارض جانبی بسیار نادر است در صورت انتخاب درست کلینیک این عوارض احتمالی به حداقل خود می‌رسد.

اثر بخشی بالای لیزر موهای زائد

زمان انجام آن محدود است و بین چند دقیقه تا چند ساعت است

و در نهایت با این مزایا  می‌توان گفت نتیجه حاصله مزایای لیزر کردن موهای زائد بدن را می‌توانید طی جلساتی که گفته‌ شده است ببینید .

در چه کسانی لیزر موهای زائد بیشترین تاثیر را دارد؟

افرادی دچار بیماریهای هورمونی نباشند و مشکلات هورمونی نداشته باشند اما پر مو باشند معمولاً به لیزر جواب خوبی می‌دهند. و هرچه پوستشان روشن باشد و موهای تیره ای داشته باشند حذف موهای زائدشان عملکرد بهتر و سریع‌تری دارند

چه کسانی لیزر موهای زائد تاثیر گذار نیست؟

اگر دلایل هورمونی باعث رشد موهای زائد شده باشد هیچگونه لیزر درمانی تأثیرگذار نیست مگر اینکه مشکل خود را درمان کنید و سپس درمان با لیزر را شروع کنید.

اختلالات هورمونی یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک سبب آن می‌شود در برخی خانم ها قسمت هایی از بدنشان موهای تیره و ضخیم در بیاورند.

افرادی که دارای  چنین بیماری‌هایی هستند همزمان با لیزر درمان خود را شروع کنند یعنی داروهای هورمونی را مصرف کنید تا لیزر بتواند تأثیرگذار باشد و گرنه بدون دارو درمانی عمل لیزر شما بی تأثیر است.

کلام آخر

همان‌طور که اشاره شد لیزر درمانی برای موهای زائد بسیار خوب عمل کرده و توانسته رضایت بیماران بسیاری را جلب کند و با حداقل عوارض حداکثر بهره بری  داشته باشد چرا که نه تنها عوارض آن محدود است، بلکه پوست را آماده می‌کند و برای پوست مفید است و از همه مهم‌تر انعطافی است که لیزر را بر سایر روش‌های برتری داده است  و بر روی همه پوست ها امکان پذیر است و همین دلایل باعث محبوبیت روز افزون  لیزر شده است ، ظاهری زیباتر برای همیشه و همین طور آرامشی که  بر روح  و روان افراد به ارمغان می آورد.

 

چه کسانی لیزر موهای زائد تاثیر گذار نیست؟

 

امیدواریم توانسته باشیم شما را با مزایای لیزر موی بدن در کلینیک ارکید به آن اندکی آشنا ساخته باشیم.

جمع بندی

فقط نکاتی که اشاره شد حتماً رعایت کنید تا نتایج حاصله  را زودتر دریافت کنید و از عمل لیزر خود نهایت لذت را ببرید و برای همیشه از شر موهای زائد خود رهایی می یابید.
کلینیک ارکید در خدمت شما عزیزان هست تا از نتایجی که در این کلینیک به وجود آمده و رضایت حداکثری بیماران را داشته کنار شما عزیزان باشد .

آرزوی ما سلامتی شماست.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =