هزینه میکرودرم پوست - کلینیک ارکید

هزینه میکرودرم پوست در تهران

امروز بسیاری از روش های مدرن برای بهبود و جوانسازی پوست آمده است که یکی از آنها استفاده از میکرودرم است اما یکی از دغدغه هایی که افراد را از عمل زیبایی چون میکرودرم باز میدارد هزینه میکرودرم پوست است چرا که اغلب فکر می کنند روش های نوین به صرفه نیستند و هزینه های بالایی دارند.

در شرایطی که با مقداری مطالعه و تحقیق متوجه خواهیم شد که اثراتی که این روشها بر روی پوستمان میگذارد بسیار ناچیز است چرا که عمل میکرودرم باعث بازسازی پوست است به خصوص پوست صورت که عوامل زیادی آن را تهدید می کند و در ظاهرمان بسیار اثر گذارد وگاهاً پوست ما ناخواسته دچار عوارض می شود  که میکرودرم بسیار در این زمینه ها و بهبود پوستتان کمک می کند.

 

هزینه میکرودرم پوست در تهران

 

در این مقاله سعی شده که اثرات میکرودرم آشنا بشیم و همینطور با توجه به این اثرات ، هزینه میکرودرم پوست به چه صورت است ؟

جهت مطالعه 3 دقیقه ای این مقاله با ما همراه باشید.

 میکرودرم در کلینیک ارکید

از آنجاییکه پوست صورت همیشه در معرض آفتاب است هوای سرد وگرم آن را تهدید می کند یکی از روش هایی که برای جوانسازی پوست توصیه می شود لایه برداری میکرودرم است.

که برای درمان تغییرات رنگی پوست ، زخم ها ، و آسیب های ناشی از نور آفتاب و چین وچروک های ریز مفید اند.

و همچنین یکی از کارهای اساسی میکرودرم ترمیم پوست است که بر اثر تصادفات و یا بیماریهایی که به پوست آسیب می رساند ترمیم می کند و بازسازی پوست را انجام می دهند.

از همین رو قیمت های متفاوتی را می تواند میکرودرمی داشته باشد با توجه به کاری که بر روی پوستتان قرار است اعمال گردد هزینه ها داده می شود.

عملکرد دستگاه میکرو درم در کلینیک ارکید

دستگاه میکرودرم ابریژن از سه بخش تشکیل شده که عبارتند از:

پودری ، الماسه ، اندرمولوژی

در قسمت پودری که جهت لایه برداری پوست انجام می شود پودر به صورت چرخشی بر روی پوست زده میشود.

و  قسمت الماسه جهت صافی و شفافیت پوست اعمال می گردد.

و قسمت اندرمولوژی که دو مدل سری دارد سری کوچک برای  دور چشم و خط ابرو استفاده می گردد و همچنین اندر مولوژی برای کاهش غبغب و خط لبخند کاربرد دارد که در همان جلسه ابتدایی نتیجه حاصل میشود .

هزینه میکرودرم پوست درکلینیک ارکید

میکرودرم یا همان پاکسازی پوست نسبت به سایر روش های جوانسازی پوست  و ترمیم کننده های پوست قیمت بهتر و به صرفه تری دارد .

هزینه میکرودرم ابریژن یا همان میکرودرم در سایر کلینیک های زیبایی متفاوت است .

هزینه میکرودرم پوست درکلینیک ارکید

و با توجه به ناحیه ای که در آن عمل میکرودرم انجام شده است هزینه ها متفاوت می شود هر چه عمق لایه برداری و سطح آن بزرگتر باشد قاعدتاً هزینه آن هم نیز بالاتر می رود و همچنین بسته به نوع دستگاه و کیفیت آن هم دارد هر چه دستگاه های با کیفیت تر قیمت هم نیز افزایش پیدا می کند

و قاعدتاً هم جوابدهی بهتری می گیرید پس ما باید در مورد هزینه ها به این موارد توجه کنیم که چه کاری قرار است توسط میکرودرم بروی پوستمان صورت گیرد.

مزایای میکرودرم

این روش با توجه به مزایایی که دارد محبوبیت خاصی بین همگان پیدا کرده است که مزایای آن بدین شرح است:

 1. بدون درد است
 2. احتما ل عوارض بسیار کم دیده شده است
 3. قیمت به سایر روشها مناسب تر است
 4. برای رفع آکنه مؤثر است
 5. بر طرف کننده چین و چروک های سطحی
 6. دوره پس از درمان آن کوتاه است و مراقبت خاصی ندارد
 7. نتایج بالقوه در ترمیم پوست دارد بی نظیر است
 8. شفافیت در پوست موجب شادابی در نتیجه زیبایی پوست میشود
 9. بر طرف کننده منافذ باز پوستی
 10. از بین برنده خطوط ها
 11. عدم استفاده از بی حسی البته در صورت میشود استفاده کرد
 12. کنترل کننده چربی در پوست
 13. از بین برنده جوش های زیر پوستی
 14. ایجاد نرمی و لطافت در پوست

و سایر مزایایی که برای استفاده از میکرودرم موجود است که با مراجعه به کلینیک ارکید متوجه خواهید شده هزینه میکرودرم پوست با این همه مزیت و حداقل عوارض به صرفه است.

هزینه ای است بسیار در روند ظاهری پوستتان تاثیر گذار است بخصوص افرادی که نا خواسته مشکلات پوستی برایشان پیشامده کرده است

عوارض میکرودرم

در مواردی پیش آمده است که اندکی تیرگی در جایی که میکرودرم انجام گرفته به وجود آمده باشد که اگر به کلینیک مناسب با دستگاه های معتبر مراجعه نمایید همچین اتفاقی پیش نمی آید.

 

عوارض میکرودرم

ممکن است در حین عمل از کریستال های دی اکسید موجب ناراحتی های تنفسی گردد بازهم این به تجربه کلینیک دارد پس حتماً دقت نمایید به خودی خود میکرودرم عوارضی ندارد بعد از این عمل ممکن است حساسیت های پوستی بیشتر شود که با مراقبت هایی که بعد از آن پزشک مربوطه می دهند برطرف میشود و کاملاً عوارض ها مقطعی است.

کارهایی که باید بعد از انجام میکرودرم انجام دهیم

در روش جوانسازی پوست نتیجه آن بسیار سریع است و زود حاصل می شود چرا که دوره بهبودی آن کوتاه است و بلافصله بعد از درمان میتوان به کارهای روزانه و روتین خود بپردازیم

اما با توجه به عملکرد خوبی که میکرودرم دارد باز هم بهتر است جوانب احتیاط را رعایت کنید و توصیه هایی که پزشک مربوطه به شما گوشزد می کنند انجام دهید

از قرار گرفتن نور مستقیم خورشید جلوگیری نمایید چرا که پوست شما بعد از لایه برداری حساس می شود و ممکن است سوزش پیدا کند

برای اینکه به بیرون از منزل بروید حتماً از کرم های ضد آفتاب استاندارد و مورد تائید استفاده کنید تا اثراتی که ممکن است نور خورشید بر پوستتان بگذارد را بکاهد.

به هیچ عنوان از مواد آرایشی بر روی صورتتان استفاده نکنید. فقط از کرم های مرطوب کننده پوستی که پزشک به شما توصیه می کند استفاده کنید .

 

کارهایی که باید بعد از انجام میکرودرم انجام دهیم

چراکه بعد از لایه برداری پوست تولید می شود و سلوهای مرده از بین می رود و پوستتان پوسته پوسته می شود بخاطر همین است که میگوییم که از مرطوب کننده استفاده کنید البته برای مدتی چرا که پوست حتماً باید رطوبت داشته باشد.

کلام آخر

با توجه به مقاله و اثراتی که میکرودرم روی پوست میگذارد و آسیب هایی که پوست را در معرض خود قرار داده است و در حال افزایش است استفاده از میکرودرم نه تنها هزینه ای بالایی ندارد بلکه می تواند هزینه هایی که ممکن است به صورت جدی هزینه آفرین باشد و هزینه های هنگفتی را بروی دستمان بگذارد پیشگیری کند .

بنابراین عمل میکرودرم عملی است که برای بهبود بیماری های پوستی انجام می شود و نیز  ظاهر پوستمان را زیباتر می کند پس فقط کاری که شما می کنید رفتن به یک کلینیک مناسب و معتبر تا بهترین نتیجه ها را دریافت کنید.

همراهی شما افتخار ماست

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + دوازده =