قیمت لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید

بهترین قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید


 آگاهی از قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید

در جهان امروزی لیزر موهای زائد به عنوان یکی از بهترین، سریعترین و مطمئن ترین روش های از بین بردن موهای زائد در سرار جهان شناخته شده است. لیزر موهای زائد به عنوان یکی از راه های از بین بردن موهای زائد برای همیشه می باشد. لیزر بدن یکی از روش های از بین بردن موهای زائد می باشد که در کلینیک های زیبایی انجام می شود. در این مقاله درباره هزینه و قیمت لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید ، صحبت خواهیم کرد.

لطفا جهت مطالعه مقاله 4 دقیقه ای ذیل با ما همراه باشید!

شات چیست؟

به هربار تخلیه انرژِی لیزر روی سطح پوست شات گفته می شود. در سال های گذشته خیلی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات ها محاسبه می کردند، اما اکنون در بیشتر مراکز در سرار جهان بر اساس ناحیه محاسبه می شود.

آیا لیزر شرایط تخفیف دارد؟ | قیمت لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید

مقدار تخفیف بستگی به کلینیک و مرکز تخصصی دارد. قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید بسیار ویژزه و دارای تخفیف های زیادی میباشد.
از شما سروران گرامی دعوت می کنیم که حتماً به کلینیک ارکید مراجعه کنید!

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

در بخش ذیل دعوت میکنیم تا با انواع برخی از دستگاههای لیزر موهای زائد آشنا شوید:

دستگاه لیزر IPL

روش IPL به دلیل ارزان و در دسترس بودن در گذشته کاربرد داشته اند، ولی در اصل تنها نوعی پرتو تقویت شده است که به اشتباه در بعضی اوقات به آنها لیزر هم می گویند. در لیزر های خانگی هم از IPL استفاده می شود که نتیجه مطلوبی برای شخص به دنبال دارد.

دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود بعد از الکساندرایت یکی از جدیدترین لیزر ها در بازار می باشد. طول موج این دستگاه لیزر با 800 تا 810 نانومتر نسبت به الکساندرایت بیشتر است و عمق نفوذ بیشتری در فولیکول مو دارد که موجب محافظت از پوست در برابر اشعه و در نتیجه طول درمانی کم خطرتر در انتظار مراجعین  می باشد.

این لیزر برای انواع مختلف رنگ پوست ها مورد استفاده قرار می گیرد اما برای پوست های تیپ 6 یعنی پوست قهوه ای یا کاملاً تیره توصیه نمی شود و برای پوست های تیپ یا تا پنج نتایج فوق العاده و بی خطری به همراه دارد. قدرت نفوذ لیزر دایود به فولیکول های مو نسبتاً زیاد است
از عوارض جانبی این لیزر می توانیم به قرمزی بعد از انجام آن اشاره کرد.

این تکنولوژی هم بسیار خوب است و هم خیلی موثر اما برندهای مطرح این تکنولوژی در ایران نیستند به دلیل اینکه اکثراً ساخت اسرائیل می باشد.
به دلیل جدید بودن این فناوری ، هنوز تحقیقات کافی رو این دستگاه انجام نشده، ولی تا به اینجا نتیجه این بوه است که پس از 18 ماه با کاهش 70 درصدی موها مواجه هستیم. این دستگاه لیزر برای پوست های روشن تا متوسط طراحی شده و روی موهای تیره و ضخیم بهترین تاثیر را می گذارد.

10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو
ارائه بهترین خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک ارکید – غرب تهران

بهترین لیزر مو های زائد در غرب تهران _ ارکید

دستگاه لیزر الکساندرایت

این دستگاه یکی از معتبرترین و معروف ترین دستگاه های لیزر موهای زائد هستند. موضوع از بین بردن و لیزر موی زائد خیلی پیچیده می باشد. تولید دستگاه های لیزر مختلف رقابت های تنگاتنگی را ایجاد کرده است.

صحیح می باشد که همه کلینیک ها سعی بر این دارند تا بیماران خود را با بهترین ئ مجهیز ترین دستگاه ها و با رعایت اصول استاندارد مراقبتی درمان کنند، اما تباین اختلاف بین این دستگاه ها بسیار سخت است.

ریشه اصلی این موضوع در این است که تا مدتی پیش هیچ راهکار جدی ای برای همه بیماران و انواع مختلف پوست و مو پیدا نشده بود.

ولی شرکت دکا با افتخار این دستگاه جدید لیزر الکساندر موتوس ای ایکس (Motus Ax) را با طراحی منحصر به فرد و با داشتن فناوری مووئو به بازار فرستاده است که تغییر خاصی را در زمینه لیزر موهای زائد بدن ایجاد کرده است.

مزایا :

 1. جدیدترین لیزر الکساندرایت کمپانی دکا
 2. بدون نیاز به ژل
 3. بدون درد و سوختگی
 4. مصرفی پایین
 5. مناسب برای همه تیپ های پوستی از 1 تا 6
 6. دقت بالا
 7. مجهز به دو هندپیس مووئو و استاندارد
 8. دقت بالا
 9. سریع ترین نوع لیزر الکس در بازار
 10. سرعت 2 برابر بالاتر از سایرین
 11. عدم نیاز به دستگاه کولینگ بصورت جداگانه با استفاده از هندپیس مووئو دستگاه
قیمت لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید
قیمت لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید

تفاوت هزینه لیزر موهای زائد به علت خنک کننده ها | قیمت لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید

قیمت لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید بسیار مقرون به صرفه می باشد.
همه دستگاه های لیزر برای جلوگیری از گرمای بیش از اندازه در سطح مجاورت با پوست، ملزم به داشتن خنک کننده یا همان کولینگ هستند. این کولینگ ها معمولاً با باد ساده و یا بصورت ترکیبی با آب کار می کنند.
بعضی از دستگاه ها برای کاهش هزینه نگهداری، در محل اتصال هندپیس به بدن از آالومینیوم استفاده می کنند تا حس خنکی ایجاد کنند. ولی این روش نمی تواند بطور کامل از گرما جلوگیری و حس سوزش ایجاد شده را بگیرد.

کمپانی کندلا در روشی به جای استفاده ار باد ساده، از گاز های فوق سرد کرایوژن استفاده میکند که این خنک کننده ها DCD نام دارد، در چند صدم ثانیه، قبل تابش پالس لیزر، کرایوژن را به سطح پوست شلیک میکند تا شما متوجه سوزش و درد نشوید.

مواد مصرفی در لیزر موهای بدن

در اکثر این دستگاه ها برای کاهش هزینه ها بطور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نمی باشد. این مورد یک ایراد محسوب نمی شود اما رعایت مسائل بهداشتی را کمی سخت تر می کند. برای مثال برای یک فرد مراجعه کننده ناحیه پاها لیزر شده برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود.

استفاده از هندپیس غیرقابل تعویض

در صورت استفاده از هندپیس غیرقابل تعویض، بعد از دو مراجعه کننده هندپیس باید ضدعفونی شود.

از سوی دیگر با استفاده از این سیستم می توان لیزر را با خیال راحت و با درجات بالاتر بدون حتی کوچکر ترین آسیب و مشکلی انجام داد،ف در نتیجه تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در 90 درصد افراد بین 4 تا 6 جلسه می باشد. البته در در 10 درصد از افراد به تعداد جلسات بیشتری نیاز می باشدو اصلاً این موضوع قابل پیش بینی نیست.

دستگاه های لیزر موهای زاِئد

ارزش و قیمت این دستگاه ها بستگی به نوع عملکرد و کیفیت شان دارد که از حدود 30 الی 40 میلیون تومان تا یک و نیم میلیارد تومان متغییر است و متاسفانه همه این دستگاه ها در بین انسان ها با نام دستگاه الکساندرایت شناخته میشوند.

هزینه تجهیزات و نگهداری این دستگاه ها کاملاً متفاوت است.  شاید برایتان جالب باشد که بدانید اگر برای مثال دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا که در حال حاضر گران ترین دستگاه لیزر موهای زائد را در دنیا دارد، فقط هزینه نگهداری آن در سال حدود 20 تا 50 میلیون تومان است که تقریباً معادل با یک دستگاه چینی یا اروپایی می باشد!

جنتل مکس پرو

از سوی دیگر دستگاه جنتل مکس پرو، علاوه بر لیزر الکساندرایت که مخصوص پوست ها و نواحی روشن بدن می باشد، مجهز به لیزر ND:Yag با طول موج 1064 نانومتر می باشد. این لیزر مخصوص نواحی تیره و پوست گندمی و تیره تر طراحی شده است.

لیزر الکساندرایت با وجود تمام محاسن و نکته های مثبتش قابل استفاده بر روی پوست های تیره نمی باشد. لیزر الکساندرایت روی نواحی تیره بدن و پوست های سبزه به یکی از نتایج زیر منجر می شود:

درجات پایین =  عدم جوابگیری  بطور کامل

درجات بالا = سوختگی و ایجاد عارضه

ولی برای اینکه لیزر ND:Yag برای نواحی سبزه و گندمی ساخته شده است می توان با بالاترین قدرت روی این پوست ها لیزر را انجام داد.

لیزر موهای زائد برای چه قسمت هایی از بدن استفاده می شود؟

برای لیزر قسمت‌ های مختلف بدن، تعداد جلسات، روش‌ها و هزینه های متفاوتی دارد.

لیزر صورت :

بیش از 8 جلسه – کم تر از 10 دقیقه

شامل موهای زائد چانه، دور ابرو ها و چشم ها، دور لب، گردن و زیر گلو پاکسازی می شود.

لیزر پا :

6 الی 8 جلسه – اثر کاملاً دائمی

حذف و لیزر موهای زائد پا جزو پر استفاده ترین انواع لیزر است. لیزر موهای زائد پا شامل موهای زائد کل پا، ساق ها، ران ها و پنجه ها پاکسازی می شود.

لیزر زیر بغل :

حداقل 4 جلسه – کمتر از 10 دقیقه

لیزر موهای زائد زیر بغل کاملاً ساده و بدون درد انجام می شود. این کار بجز پاکسازی، رشد موها را کمتر خواهد کرد و نیز باعث رفع تیرگی و روشن تر شدن این قسمت خواهد شد.

لیزر بیکینی :

6 الی 8 جلسه – اثر کاملاً دائمی

تاثیر لیزر در از بین بردن موهای زائد این ناحیه از سایر نقاط بدن بیشتر می باشد. لیزر ریشه این موها را از بین برده و باعث از بین رفتن نواحی تیره نیز می شود.
برای محاسبه هزینه لیزر تناسلی باید آگاه باشید که لیزر موهای زائد به چند جلسه احتیاج دارد.

تعداد جلسات لیزر به مولفه های زیادی از جمله قدرت دستگاه و پس از آن ژنتیک و … بستگی دارد. با دستگاه جنتل مکس پرو در 90 درصد افراد در 4 الی 6 جلسه درمان نیاز است.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی در بانوان شامل (بیکینی کامل = شامل بیکنی + خط بیکنی + خط باسن) می باشد و فاصله جلسات هم هر 2 ماه یکبار است.

لیزر تمام بدن (فول بادی) :

6 الی 8 جلسه – بین 2 الی 3 ساعت

در اکثر اوقات هزینه و مدت زمان لیزر فول بادی کمتر از لیزر سایر نقاط بدن بطور جداگانه می باشد. در حالتی که موهای زائد کل بدن لیزر شود، بدن سریع تر و بهتر به حالت طبیعی خود بازگشته و با انجام این کار قسمت های آسیب دیده پوست ترمیم می شود.

جمع بندی

اگر به دنبال بهترین کلینیک لیزر مو  در تهران که دارای قیمت مناسب و تخفیف های ویژه  هستید پیشنهاد ما به شما کلینیک ارکید می باشد ،

این کلینیک با استفاده از کادر تخصصی، لیزر موهای زائد را با کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد رضایت مشتری رزومه کاری این مرکز گواهی بر این ادعا می باشد
با استفاده از خدمات این مجموعه، لیزر موهای زائد را با هزینه مناسب انجام دهید

با تشکر از همراهی شما سروران
تحریریه کلینیک ارکید

اطلاعات تماس و آدرس کلینیک ارکید

آدرس : تهران – میدان پونک – خیابان اشرفی اصفهانی – خیابان رمضانی یکم – پلاک ۲۶ – طبقه ۵ – واحد ۹

شماره های تماس :

02144890792

02144625966

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =