10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر موکلینیک لیزر مو | کلینیک ارکید

ویژگی های برتر بهترین کلینیک لیزر مو - کلینیک ارکید


با 10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو در غرب تهران آشنا شوید

در دنیای زیبایی امروزی لیزر موهای زائد به عنوان یکی از بهترین، سریعترین و مطمئن ترین روش های از بین بردن موهای زائد در سرار جهان شناخته شده است. لیزر موهای زائد به عنوان یکی از راه های از بین بردن موهای زائد برای همیشه می باشد، از این رو سبب شده تا بانوان گرامی به ویژگی های برتر کلینیک ها اهمیت فراوانی دهند لذا در محتوای پیش رو سعی بر این داریم تا شما را با 10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو آشنا سازیم.

لطفا جهت مطالعه مقاله 4 دقیقه ای ذیل با ما همراه باشید!

 

10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو

سروران گرامی توجه داشته باشید مرکزی که به آن مراجعه میکنید حتماً 10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو را داشته باشد.

1)ارتباط دائمی و آنلاین مرکز لیزر

یک مرکز لیزر معتبر مسیرهای ارتباطی با مراجعین و کاربران خود را آسان کرده تا اشخاص بتوانند خیلی راحت و سریع با مراجعه به وبسایت رسمی و پیج اینستاگرام، بصورت برقراری تماس های تلفنی، گذاشتن دیدگاه و کامنت، پرسش و پاسخ آنلاین با مرکز در ارتباط باشند. در نتیجه پاسخگویی سریع و ارتباط مستمر با مراجعه کنندگان می تواند از ویژگی های یک مرکز خوب در تهران باشد.

2) پاسخگویی سریع

داشتن پرسنل با تجربه و خوش اخلاق یکی از مهم ترین موارد می باشد.

3)داشتن بهترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر روز دنیا

بهترین مراکز لیزر موهای زائد بدن همیشه و بطور دائم از بهترین و معتبرترین دستگاه های لیزر استفاده میکنند. شاید برایتان سوال شود که بهترین دستگاه های لیزر کدام اند؟ در ادامه شما را با  3تا از بهترین دستگاه ها آشنا خواهیم کرد!

10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو - کلینیک ارکید
بهترین کلینیک لیزر مو در غرب تهران – کلینیک ارکید

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای پوست سبزه،گندمی و تیره :

الف) مدیواستار با دو فن آوری الکساندرایت و دایود

  1. مدیو استار بهداشتی ترین دستگاه لیزر در دنیا می باشد. برای جلوگیری از آلودگی بجای الکل از سلفون یکبار مصرف روی پوستتان و روی هندپیس استفاده می شود. سلفون احتمال انتقال هرگونه آلودگی از هوا، فرد به فرد، فرد به دستگاه و یا دستگاه به فرد را به صفر میرساند.
  2. مناسب برای تمامی تیپ های پوستی علل خصوص پوست های سبزه، گندمی و تیره.
  3. این دستگاه بی درد ترین لیزر موهای زائد موجود در جهان است و مخصوص رفع موهای زائد ساخته شده است.
  4. مدیو استار اولین لیزری است که توانسته است رشد موهای زائد کرکی را کاهش داده و در عین حال از برگشت آن جلوگیری کند. رفع موهای زائد کرکی اگر با دستگاه مدیواستار امکان پذیر نباشد با هیچ دستگاه لیزر دیگری امکان پذیر نمی باشد.

کمپانی سازنده

  1. کمپانی زایس در آلمان سازنده این دستگاه می باشد که شهرت فوق العاده ای از نظر ساخت تجهیزات لیزری در دنیا دارد و او را با نام پدر اپتیک دنیا یاد میکنند.
  2. مدیواستار اسلپیون در جهان امروزی بهترین دستگاه لیزر شناخته شده است. ویژگی های منحصر به فردی را دارا می باشد که او را از سایر دستگاه های لیزر متمایز می کند.
  3. مدیواستار نکست پرو، علاوه بر طول موج های اصلی که رنگدانه موهای زائد را هدف میگیرند، یک طول موج جداگانه 940 نانومتری برای غیرفعال سازی عروق تغذیه رسان به سلول های ریشه موی زائد را دارا می باشد. به عبارت دیگر از تغذیه رسانی به ریشه موهای زائد جلوگیری می کند و به این صورت اثر زیادی در کاهش موهای زائد دارد.

در نتیجه، انتخاب مدیواستار میتواند تا حد بسیار زیادی به صرفه جویی در زمان و وقت شما کمک کند. اگر دوست دارید عملکرد فوق العاده و هزینه کمتر بابت دوره های لیزر موها زائد بپردازید، مرکز لیزر کلینیک ارکید دارنده انواع دستگاه لیزر و متخصصین این کار، پیشنهاد ما به شما سروران می باشد.

ب)کندلا جنتل مکس پرو آمریکایی

کندلا از لیزر های خوبی است که با طول موج 755 نانومتر برای تیپ های پوستی 1 تا 4، یعنی از خیلی روشن تا سبزه روشن را خیلی خوب جواب میدهد. برای پوست های سبزه تا تیره از طول موج 1064 نانومتری استفاده می شود. از نظر بی درد بودن به مدیواستار نمی رسد اما لیزر خوبی می باشد. مرکز لیزر کلینیک ارکید این دستگاه را دارا می باشد.

پ)آپوجی پلاس

دستگاه لیزر آپوجی پلاس یکی دیگر از بهترین دستگاه های لیزر جهان است. این دستگاه لیزر ساخت کمپانی سایناشور در آمریکا می باشد که بسیار معروف است و با کندلا رقابت میکند. آپوجی طول موج های لیزر اش با موج های کندلا یکی است و از نظر درد قابل تحمل است و مثل کندلا می باشد.

4)تخفیف های ویژه لیزر موهای زائد

تخفیف واقعی بگیرید نه دروغی!

یک تخفیف واقعی یعنی:
1.قیمت و تخفیف لیزر شاتی نباشد. تعداد شات ها نامحدود باشد و در قیمت تاثیر نداشته باشد.

2.دستگاه لیزر بهترین باشد. به عبارت دیگر دستگاه نامرغوب مثل IPL ، SHR و یا از این قبیل نباشد زیرا اثر لیزر معکوس معکوس و منفی خواهد بود.

3.دستگاه لیزر اجاره ای یا خراب نباشد. بعضی از مراکز برای تعمیر دستگاه های لیزر خراب تخفیف های ویژه میدهند، یعنی هزینه تعمیر دستگاه را از راه تخفیف و از جیب مراجعه کنندگان در می آوردند.

4.تخفیف لیزر برای کل دوره لیزر باشد نه فقط برای جلسه اول یا یک جلسه.

5.دستگاه لیزر به پوست و مو مراجعه کننده مطابقت داشته باشد وگرنه چنین تخفیفی نه تنها به دردتان نمی خورد بلکه نتایج ناخوشایندی را به همراه دارد.

5)درصد رضایت مراجعین

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مرکز لیزر موهای زائد این است که مراجعه کنندگان از کیفیت کار آن مرکز راضی باشند. بهتر است حضوری به مراکز لیزر مراجعه کنید و به صورت حضوری از مراجعین بپرسید، البته بهترین مراکز لیزر نوبت ها را به صورت منظم میدهند و ممکن است با تعداد زیادی از مراجعین روبه رو نشوید.

یکی دیگر از ویژگی مهم یک مرکز لیزر خوب این است که از اپراتورهای با سابقه و کار بلد و ماهر برای خانم ها و آقایان به صورت جداگانه و مجزا بهره ببرد. در اصل اگر نتایج کاهش و افزایش لیزر موهای زائد را 100 درصد در نظر بگیریم درصد قابل توجهی از نتیجه بستگی به مهارت و تجربه اپراتور لیزر دارد.مراقبت های قبل و بعد از لیزر و نوع دستگاه نیز نقش موثری در نتیجه دارد.

6)اپراتور های با سابقه

یکی دیگر از ویژگی مهم یک مرکز لیزر خوب این است که از اپراتورهای با سابقه و کار بلد و ماهر برای خانم ها و آقایان به صورت جداگانه و مجزا بهره ببرد. در اصل اگر نتایج کاهش و افزایش لیزر موهای زائد را 100 درصد در نظر بگیریم درصد قابل توجهی از نتیجه بستگی به مهارت و تجربه اپراتور لیزر دارد.مراقبت های قبل و بعد از لیزر و نوع دستگاه نیز نقش موثری در نتیجه دارد.

7)پزشکان با تجربه

کلینیک مورد نظر، متخصصان با تجربه مربوط به هر رشته علل خصوص لیزر موهای زائد را داشته باشد.

8)محیط آرام و پاکیزه

داشتن محیط منظم و استریل شده یکی دیگر از مهم ترین موارد می باشد.

9)قیمت مناسب

توجه داشته باشید که به کدام کلینیک مراجعه می کنید. اینکه قیمت پایین باشد ولی تخصص و تجهیزات مناسبی نباشد مهم است.

10)رفتار خوب پرسنل

داشتن پرسنل خوش اخلاق و حرفه ای یکی دیگر از حسن های یک کلینیک خوب است.

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر موهای زائد

اشعه لیزر پالسی از نور است که با حفظ سلامت بافت های پوست به گرما تبدیل شده و با نفوذ  به فولیکول مو، توسط رنگدانه های مو جذب شده و موجب از بین رفتن موها درون پیاز مو می شود. رفع موهای زائد روشی دائمی برای از بین بردن آنها و جلوگیری از رویش مجدد آنها می باشد و این گرما هیچ آسیبی به بافت پوست نمی رساند.

10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو | کلینیک ارکید
ارائه بهترین خدمات لیزر مو های زائد در کلینیک ارکید – پونک

شات لیزر چیست؟

به هربار تخلیه انرژِی لیزر روی سطح پوست شات گفته می شود. در سال های گذشته خیلی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات ها محسابه می کردند، اما اکنون در بیشتر مراکز در سرار جهان بر اساس ناحیه محاسبه می شود.

هزینه لیزر موهای زائد

با توجه به 10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو ذکر شد موارد دیگری نیز برای لیزر موهای زائد نیز هستند که باید به آن توجه نمایید.
هزینه لیزر موهای زائد از مواردی می باشد که توسط اشخاصی که قصد لیزر موهای زائد را دارند پرسیده می شود. هزینه لیزر بسته به عواملی از قبیل نوع لیزر، وسعت ناحیه ای تحت درمان، تعداد جلسات درمانی مورد نظر برای هر فردی متفاوت است.

پیشنهاد ما به شما

اگر برای لیزر موهای زائد  به دنبال یک مرکز تخصصی با اپراتور و مختصصین خوب هستید ما در این محتوا به شما کلینیک ارکید در زمینه زیبایی و تخصصی را پیشنهاد میدهیم. این کلینیک 10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو را دارا می باشد.

توصیه های مهم

شما هنگامی میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید که به 3 نکته خیلی مهم توجه داشته باشید:

  1. ویژگی های برتر یک مرکز لیزر خوب
  2. انتخاب دستگاه لیزری که متناسب با نوع پوست و مو شما باشد
  3. اپراتور انتخابی شما با تجربه باشد

جمع بندی

اگر به دنبال بهترین کلینیک لیزر مو  در تهران که دارای 10 ویژگی برتر بهترین کلینیک لیزر مو  هستید پیشنهاد ما به شما کلینیک ارکید می باشد.

این کلینیک با استفاده از کادر تخصصی، لیزر موهای زائد را با کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد
رضایت مشتری رزومه کاری این مرکز گواهی بر این ادعا می باشد
با استفاده از خدمات این مجموعه، لیزر موهای زائد را با هزینه مناسب انجام دهید.

با تشکر از همراهی شما سروران
تحریریه کلینیک ارکید

نویسنده :  مهندس نفیسه جمالی

اطلاعات تماس و آدرس کلینیک ارکید

آدرس : تهران – میدان پونک – خیابان اشرفی اصفهانی – خیابان رمضانی یکم – پلاک ۲۶ – طبقه ۵ – واحد ۹

شماره های تماس :

02144890792

02144625966

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + هفت =